Flaş Haber
Kapat

Özge Özpirinçci ilk defa denedi

Özge Özpirinçci ilk defa denedi ama neyi?

Özge Özpirinçci ilk defa denedi

Özge Özpirinçci ilk defa denedi ama neyi?

05 Temmuz 2015 Pazar 22:51
Özge Özpirinçci ilk defa denedi
Özge Özpirinçci ilk defa denedi ama neyi?

 Koleston Firması Bu Sezon Saçını Hayatında Hiç Boyatmamış Olan Oyuncu Özge Özpirinçci Teklif Götürdü,Oldukça Sevinen Oyuncu İlk Defa Deneyeceği Boyama İşlemi İçin Ailesinin Onayını Almayı İhmal Etmedi !
 
Değişim Başlasın

Değişimin saçla başladığına inanan ve saç rengini KolestonForeverRed Serisi’nden “Koyu Kızıl” olarak belirleyen Koleston’un Yeni Marka Elçisi Özge Özpirinçci oldu. Siyah kıvırcık saçlarıyla ekranda görmeye alışkın olduğumuz Özge Özpirinçci, basın karşısına ilk kez dalgalı fönlü ve kızıl bir saçla çıktı. Oyuncu, konuşmasına heyecanlı olduğunu belirterek “29 yıl sonra saçlarımı boyatabildim. Babam çok zor beğenen bir insandır. Yurt dışındaydı babam ve fotoğraf attım. ‘Özge kızım bu sen misin? Nasıl boyattın’ şokuna girdi. Sonrasında o kadar beğenmiş ki, çok mutlu oldum. Direk ağzındaki söyleyecek insanlara sordum. Beğendi herkes” sözleriyle başladı.

“KADIN OLMANIN KEYFİNİ SÜRÜYORUM”

Değişmesindeki faktörün ne olduğu sorulunca, kendisini gösteren Özge Özpirinçci, “30′a yaklaşıyorum. Yeni fark ettim ki bir kadın olarak saçlarıma gereken özeni göstermemiştim. Yıka çık modundaydım. Artık sahada daha kadınsı tavrımla olmam gerekiyor. Kadın olmanın keyfini sürüyorum. Aynaya baktığınızda bir daha bakmak istiyorsanız, kadınsınızdır. Kadın olmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz bu dönemlerde, kadının ne kadar güçlü bir yaratık olduğunu vurgulamak istiyorum. Cesaretli kadın, gücünün farkında olan kadındır. ” sözleriyle hem dişiliğini hem de ülkemizdeki güncel konuları ok tuttu. 
Son Güncelleme: 05.07.2015 22:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575