Periscope için güncelleme yayınlandı

Periscope için yeni güncelleme yayınlandı.

Periscope için güncelleme yayınlandı

Periscope için yeni güncelleme yayınlandı.

23 Haziran 2015 Salı 21:00
Periscope için güncelleme yayınlandı
Periscope için yeni güncelleme yayınlandı.

Popüler canlı yayın uygulaması Periscope, hızla gelişmeye devam ediyor. İlk çıktığında pek çok hatanın yaşandığı Periscope Android uygulaması, bugün itibariyle önemli bir güncelleme aldı.

Periscope uygulamasının 1.0.2 sürümüne ulaştığı son güncelleme ile birlikte, önemli yenilikler geldi. Periscope Android uygulamasına, 1.0.2 sürümü ile gelen en önemli yenilik ise, profilin düzenlenebilmesi.

Artık Periscope profilinizi düzenleyebilirsiniz!

Daha önce profil resminin ve bilgilerinin Twitter'dan alındığı Periscope uygulamasında, artık isminizi, açıklamanızı ve fotoğrafınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Ancak fotoğraf değiştirme için sadece kamerayı kullanabiliyor, galeriden fotoğraf alamıyorsunuz. Galeri desteğinin de bir sonraki güncelleme ile geleceğini tahmin ediyoruz.

Türkçe dil desteği yine gelmedi

Periscope uygulamasına gelen diğer yenilikler ise, bildirim şeklinin düzenlenebilmesi, yapılan yayınların tek bir noktada toplanması, telefon girişi, çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler şeklinde sıralanıyor.

Halen Türkçe dil desteğini almayan uygulamanın kısa süre içerisinde eksiklerinden arınmasını bekliyoruz. Bakalım Periscope Android uygulamasına, bir sonraki güncelleme ne zaman gelecek? 
Son Güncelleme: 23.06.2015 21:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner575