Flaş Haber
Kapat

Refik Karaağaçlı Unutulmadı

Merhum Refik Karaağaçlı, ölümünün 2. yıldönümünde Sülüklü Mezarlığında kabri başında anıldı.

Refik Karaağaçlı Unutulmadı

Merhum Refik Karaağaçlı, ölümünün 2. yıldönümünde Sülüklü Mezarlığında kabri başında anıldı.

14 Eylül 2016 Çarşamba 17:40
Refik Karaağaçlı Unutulmadı

Trabzonspor Gazeteciler Cemiyeti üyesi,  gazeteci-yazar merhum Refik Karaağaçlı, ölümünün 2. yıldönümünde Sülüklü Mezarlığında kabri başında anıldı.

Anma törenine Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, Genel Sekreter İpek Cansel Şahin, TSYD Trabzon Şubesi Başkanı Murat Taşkın, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti eski başkanlarından Osman Çavuşoğlu, gazeteci meslektaşları ve ailesi katıldı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut anma töreninde yaptığı konuşmada, “Refik Karaağaçlı gazeteci ama farklı bir insandı. Kendisi hem sanatçı hem de Trabzonspor’un kurucusuydu. Onun kent sorunlarına sarılması ve onların çözümüne kadar takip edilmesine kadarki hassasiyeti Trabzon basınında onu farklı kılan etkenlerden birisiydi. Ailesine, yakınlarına, tüm meslektaşlarına ve Trabzonspor camiasına başsağlığı diliyorum.” dedi.

TSYD Başkanı Murat Taşkın, “Refik Karağaçlı’nın mesleki kadar sosyal kişiliğinin de camia da etkili olduğunu bilmeyen yoktur. Ailesine ve meslektaşlarının tekrardan başı sağolsun” diye konuştu.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Osman Çavuşoğlu ise, “Karağaçlı Trabzon sevdalısı bir gazeteciydi. Gençle genç, çocukla çocuk, yaşlıyla yaşlı olmayı bilirdi. Renkli bir kişiliği vardı. Trabzon’un sosyal hayatında ki önemli bir kayıptı. Rahmetle ve minnetle kendisini anıyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575