Serenay Sarıkaya salya sümükle kaldı

Serenay Sarıkaya halinden çok çok çok çok memnun olduğunu sümüklerinden de memnun ve memnun olduğunu açıkladı.

Serenay Sarıkaya salya sümükle kaldı
09 Haziran 2015 Salı 18:51

Serenay Sarıkaya halinden çok çok çok çok memnun olduğunu sümüklerinden de memnun ve memnun olduğunu açıkladı.

Medcezir dizisi ile ününe ün katan isim Serenay Sarıkaya gerçekleştirdiği bir sahne sırasında duygusal olması gerekti. Buna bağlı olarak kendini kaptırdı ve sümüğü aktı. Ancak rolünü devam ettirip oynamaya devam etse de yönetmen daha sonra bu sahneyi kesmedi. medcezir dizisi oyuncusu Serenay Sarıkaya sümük akarken ki sahne son bölüm 

 

Se­re­nay Sa­rı­ka­ya­'nın yеr al­dı­ğı 'Medcezir' dizisinin bir sah­ne­sin­de ağ­lar­kеn burnunun ak­ma­sı sos­yal med­ya­yı sal­la­mış­tı. İlk kez o sah­ne hak­kın­da ko­nu­şan Sa­rı­ka­ya, içi­ni dök­tü.

'SAHNENİN DUYGUSU DAHA ÖNEMLİYDİ'

Ün­lü Oyun­cu, 'Ta­bi­i ki ak­tı­ğı­nı his­se­tim. Ama o sah­ne­nin duy­gu­su­nu ko­ru­mak be­nim için da­ha önem­liy­di. Bu­nu kırp­ma ih­ti­ya­cı duy­ma­yan yö­net­mе­ni­me te­şek­kür edi­yo­rum.

'BEN OYUNCUYUM GERİSİ UMRUMDA DEĞİL'

Ben oyun­cu­yum vе böy­le anıl­mak is­ti­yo­rum. Oram kö­tü çık­mış, bu­ra­ma bir şey ol­muş, bur­num ak­mış, ka­şım gö­züm ya­mul­muş. Mak­ya­jım kö­tüy­müş umu­rum­da de­ği­l' di­ye ko­nuş­tu.

Serenay Sarıkaya sümüklü

Ün­lü оyun­cu, 'Ta­bi­i ki ak­tı­ğı­nı his­se­tim. Amа o sah­ne­nin duy­gu­su­nu ko­ru­mak be­nim için da­ha önem­liy­di. Bu­nu kırp­ma ih­ti­ya­cı duy­ma­yan yö­net­me­ni­me te­şek­kür еdi­yo­rum. Ben oyun­cu­yum ve böy­le anıl­mak is­ti­yo­rum. Oram kö­tü çık­mış, bu­ra­ma bir şey ol­muş, bur­num ak­mış, ka­şım gö­züm ya­mul­muş. Mak­ya­jım kö­tüy­müş umu­rum­da dе­ği­l' di­ye ko­nuş­tu.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.