Simge Tertemiz İsyan Etti!

Geçtiğimiz hafta petrolcü Mevlüt Özdoğan'la görüntülenen Tertemiz, hakkında çıkan "Zengin adam avcısı" dedikodularına "Ekmek paramı kendim kazanıyorum" diyerek isyan etti.

Simge Tertemiz İsyan Etti!

 Simge Tertemiz, eski eşi Murat Kadıoğlu'nun nafaka ve çocuğunun okul parasını ödemediğini iddia etti. İş adamının kayıplara karıştığını söyleyen Tertemiz, dava açtı.

Güzel model Simge Tertemiz'in Murat Kadıoğlu derdi bitmiyor! Tertemiz, 2011 yılında 4 buçuk aylık hamileyken Kadıoğlu ile evlenmiş; ancak çiftin evliliği 3 yıl sonra sona ermişti. Simge Tertemiz, boşanma nedeni olarak "Murat'ın eski eşinden bir çocuğu oldu. İhanete uğradım" demişti.

MAHKEME KARARIYDI

İş adamı ise ayrılığın nedenini 'mezhep ayrılığı' olarak göstermiş ve o dönem büyük tepki çekmişti. Ünlü çiftin olaylı boşanma davasında da mahkeme, Murat Kadıoğlu'nun oğulları Nail Kayra için Simge Tertemiz'e aylık 3 bin lira nafaka ödemesine karar verdi. Mahkeme kararına göre Kayra'nın okul masrafları da Kadıoğlu'na aitti. Ancak ünlü modelin iddiasına göre işadamı, 11 aydır okul masraflarını ödemedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.