Sony taşınabilir müzik çalarlarını tanıttı

Sony yeniden müzik çalarlarını tanıttı işte o müzik çalarlar.

Sony taşınabilir müzik çalarlarını tanıttı

 Sony yeniden müzik çalarlarını tanıttı işte o müzik çalarlar.

Yaz sezonunun açılmaya başlaması ile birlikte teknoloji devleri taşınabilir hoparlörlerini tanıtmaya başladı. Teknolojinin birçok alanında varlığını gösteren Sony, geliştirdiği SRS X adlı taşınabilir hoparlör serisine yeni üyeler kazandırdı. SRS-X11, SRS-X33 ve SRS-X55 olarak adlandırılan hoparlörler tasarımı ve işlevselliği ile ön plana çıkıyor.

Taşınabilir hoparlör serisinin en ufak üyesi olarak dikkat çeken SRS-X11, 10 watt gücünde ve kullanıcılara tam bir stereo hoparlör sesi vaat ediyor. Beş farklı renk seçeneği ile gelen ufak hoparlör, 12 saat kullanım süresine sahip. SRS-X11, 70 dolar fiyat etiketine sahip. SRS-X33 ve SRS-X55'de ise NFC ve Bluetooth bağlantı desteği bulunuyor. Serinin ortancası olarak dikkat çeken SRS-X33 aynı X11 gibi 12 saat kullanım süresine sahip. Tam olarak 20 watt güç ile gelen SRS-X33, 130 dolar fiyat etiketine sahip. Serinin son üyesi olan SRS-X55 ise 30 watt güce sahip olmasından dolayı 10 saat kullanım süresi sunuyor. Yerleşik bir subwoofer ile gelen hoparlör, 180 dolar fiyat etiketine sahip.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA NELER OLUYOR ? TIKLA ÖĞREN
Öte yandan Sony'nin yeni taşınabilir hoparlörleri Sony'nin resmi internet sitesi üzerinden ve Amazon üzerinden satışa sunuldu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.