Trabzon Şehir İftarında Buluşuyor

Geçen yıl 5 bin kişinin katılımıyla yapılan şehir iftarı bu yıl 30 Haziran Perşembe günü (Bugün) Trabzon halkının katılımıyla gerçekleştirilecek.

Trabzon Şehir İftarında Buluşuyor

 Geçen yıl 5 bin kişinin katılımıyla yapılan şehir iftarı bu yıl 30 Haziran Perşembe günü (Bugün) Trabzon halkının katılımıyla gerçekleştirilecek. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tüm Trabzon’u iftara davet etti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 30 Haziran Perşembe günü yani bugün şehir iftarı düzenleyecek. Ortahisar İlçesi Yavuz Selim Sahası'nda gerçekleştirilecek olan şehir iftarına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ve milletvekilleri de katılacak. Büyükşehir Belediyesi iftar programına 6 bin kişi katılacak gibi hazırlık yapıyor.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERECEĞİZ
Hemşehrilerini iftar programına davet eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı vereceğimiz iftar programımızda hep bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacağız. Tüm halkımızı Perşembe günü Yavuz Selim Sahasındaki iftar programımıza bekliyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.