Volkan Çetinkaya nereli kaç yaşında? Survivor Volkan kimdir

Survivor Volkan kimdir? Survivor 2017 gönüllüler kadrosundaki yarışmacılardan biri eski bir TSK personeli olan Volkan Çetinkaya oldu. Peki Volkan Çetinkaya kimdir aslen nereli, Survivor gönüllüler takımının dinamosu olması beklenen Volkan Çetinkaya aslen Şereflikoçhisar'dan.

Volkan Çetinkaya nereli kaç yaşında? Survivor Volkan kimdir

Volkan Çetinkaya Survivor 2017 gönüllüler takımında yer alıyor. Peki kimdir Volkan Çetinkaya aslen nereli, Beden eğitimi öğrenmenliği yapan Volkan Çetinkaya , TSK Ordu Milli takımında futbol oynadı. Eski bir TSK personeli olan Volkan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapıyor. Gönüllüler yarışmacısı olan Volkan Çetinkaya, Survivor tanıtımında 'Emir komuta bende' diyerek asker geçmişine gönderme yapıyor. Volkan Çetinkaya 1983 doğumlu. 34 yaşında olan Volkan Çetinkaya evli ve 2 çocuğu var. Ancak Volkan Çetinkaya Instagram hesabında özel hayatına ait tüm resimleri kaldırıp eşiyle olan görüntüleri de gizledi. 

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

Volkan Çetinkaya 1983 doğumlu. 34 yaşında olan Volkan Çetinkaya evli ve 2 çocuğu var. Ancak Volkan Çetinkaya Instagram hesabında özel hayatına ait tüm resimleri kaldırıp eşiyle olan görüntüleri de gizledi. Volkan Çetinkaya, geçimini ağabeyi ile birlikte açtığı bir kurstan sağlıyor.  survivor 2017 logo acunn.comTürk Sİlahlı Kuvvetleri Ordu Milli Takım sporcusu olan Volkan Çetinkaya eski bir TSK personelidir. Volkan Çetinkaya Ordu Milli Takım kaptanlığı yapmıştır.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.