Trabzon
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Zayıflama çayları hamile yaptı

Zayıflama çayları hamile bıraktı.

Zayıflama çayları hamile yaptı

Zayıflama çayları hamile bıraktı.

01 Temmuz 2015 Çarşamba 01:56
Zayıflama çayları hamile yaptı
Zayıflama çayları hamile bıraktı.


Pek çok kişinin kullandığı bir zayıflama çayını 6 aydır kullanan ve kilo vermek isteyen Naomi isimli 26 yaşındaki genç kadın, doğum kontrol hapı içmesine rağmen hamile kaldı. Bunun sebebini araştıran Naomi, zayıflama çaylarıının, doğum kontrol hapınlarını etkisiz hale getirdiğini öğrenince şaşkına döndü.

Alınan bilgilere göre, 26 yaşındaki Naomi ve erkek arkadaşı 2 yıldır birlikteydi ve iki ayrı kira ödememek için aynı eve taşındılar.

Pek çok kişinin kullandığı bir zayıflama çayını 6 aydır kullanan ve kilo vermek isteyen Naomi'nin hayatında bir anda beklenmedik bir gelişme yaşandı. 

Doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen hamile olduğunu öğrenince şok olan Naomi, zayıflama çayının yan etkilerini araştırdığında bu tür çayların doğum kontrol ilaçlarını etkisiz bırakabileceğini öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Kendisi gibi başkalarının da bu durum karşısında şaşkına döndüğünü sonradan öğrendiğini söyleyen Naomi,bu kadar önemli bir bilginin çay paketinin üzerinde neden yazmadığı konusunda olduça kızgın olduğunu açıkladı. 
Son Güncelleme: 01.07.2015 01:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575