Kategoriler

Trabzonspor Haberleri

Çok Konuşulacak Transfer!

Türkiye'nin Şanlıurfaspor'da darp edildiği dönemde tanıdığı Mertcan Çam'ın Beşiktaş'a transferinin perde arkası ortaya çıktı. İşte yaklaşık 40 gün önce gerçekleşen transfer ve detayları!

Habertürk Gazetesi yazarı Atilla Türker, Beşiktaş'ın henüz duyurulmayan transferinin perde arkasını kaleme aldı! Beşiktaş’ın, Trabzonspor’da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen Mertcan Çam’ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Kartal, 15 ay sonra serbest kalacak olan ve halen 2. Lig ekibi Bandırmaspor’da oynayan 23 yaşındaki futbolcu için 885 bin dolar fesih bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı ücret ise ayrıca belirlenecek!

İşte Atilla Türker'in o yazısı...

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 40 gün önce çok ilginç bir transfere imza atıldığını biliyor muydunuz? Trabzonsporlu Mertcan Çam’ın, Beşiktaş’a transferi konusunda her iki kulüp arasında sözleşme imzalandı. Ancak ortada şöyle bir durum var: Mertcan Çam, Trabzonspor’da 4 yıldır profesyonel futbolcu olmasına rağmen, bu 4 yıl içinde Trabzonspor A Takımı’nın formasını sadece 3 dakika giyebildi. O da nasıl mı? Trabzonspor’un 3 yıl önce Sivasspor’la oynadığı ve 3-1 kazandığı maçın son 3 dakikasında. Hemen belirteyim. Mertcan için her iki kulüp arasında imzalanan sözleşme 29 Ocak 2018 tarihini taşıyor. Dediğim gibi, 40 gün önce.

Biraz detay vereyim. 23 yaşında olan Mertcan’ın Trabzonspor’la olan sözleşmesi normal şartlar altında 15 ay sonra bitiyor. Ama Beşiktaş, Mertcan’ı bu sezon sonunda transfer edebilmek için Trabzonspor’a şimdiden yüklü bir fesih bedeli ödemeyi yazılı olarak taahhüt etti. Ne kadar mı bu miktar? Sıkı durun... 750 bin dolar... Bitmedi. Bir de KDV’si var bunun. KDV’yi de Beşiktaş verecek. Yani yüzde 18 KDV’yle birlikte bu miktar 885 bin dolar ediyor. Beşiktaş, 175’er bin dolarlık 5 eşit taksit halinde bu ödemeyi yapacak ve Mertcan yeni sezonda Beşiktaş bünyesinde olacak.

Yorumlar

oktay61 2 Hafta Önce

bu mercan cam ı zamanında gönderen yönetimin amk

manuel 2 Hafta Önce

para temizleme

fenasi söğüt 2 Hafta Önce

bu adamı da beşiktaşa kaptırdılar, bu nasıl bir yönetim,,bu çocuk çok iyi bir oyuncu,tıpkı abdülkadir gibi ,yılmayan bir oyuncu,yazık olmuşş,,bu yönetim bir an önce gitmeli hatta trabzon a bile ayak bastırmayın bunlara,,işleri gücleri trabzon spor üzerinden kendi isimlerini duyurmak olmuş,

Daha Fazla Haber
GENEL
1 Kez Görüntülendi.
(Özel) Kadınlar toprakla sanatı buluşturuyor
TRABZONSPOR
5 Kez Görüntülendi.
Hedef 3'te 3 Yapmak
TRABZONSPOR
5 Kez Görüntülendi.
Trabzonspor'un Avrupa Umudu
TRABZONSPOR
94 Kez Görüntülendi.
Trabzonspor'un Zararı Büyük Oldu
TRABZONSPOR
112 Kez Görüntülendi.
Rıza Çalımbay:"Aklım Almıyor"
ASAYİŞ
3 Kez Görüntülendi.
Öldürülen sevgilisine iki katlı mezar yaptırdı
ASAYİŞ
1 Kez Görüntülendi.
Hırsız dolmuşta görüntülendi evinde yakalandı
TRABZONSPOR
14 Kez Görüntülendi.
Çalımbay'ın Galatasaray Maçında İsteği
TRABZONSPOR
3 Kez Görüntülendi.
N'Doye Galatasaray Maçlarını Seviyor
GENEL
4 Kez Görüntülendi.
Yurtta hava durumu