Konferans Salonu Koltuğu Modelleri

Konferans Salonu Koltuğu Modelleri

Konferans koltuğu, konferans koltuğu, sinema ve tiyatro koltuğu, stadyum koltuğu üreten Panelkon firmamız bu alanın en güçlü firmalarından biridir. Gerek üretim kalitesi açısından gerekse tasarım açısından ve gerekse fiyatlar açısından sektörde farklılık yaratıyoruz. Günümüzde her kurum ve işletme kendi bünyesinde konferans salonu yapıyor. Bunun dışında profesyonel amaçlı özel konferans salonları açılıyor. Bu nedenle konferans koltuğu ihtiyacı da her geçen gün artıyor. Bu talebi karşılamak için birçok firma konferans koltuğu üretiyor ama her firmanın standartlara uygun üretim yaptığını söyleyemeyiz.
Konferans koltukları öncelikle beden yapısına uygun ve bedeni rahatsız etmeyen özelliklere sahip olmalıdır. Konferans süresince oturmak ve anlatılanlar hakkında notlar almak zorunda olan konferans katılımcısı bel ve sırt ağrıları yaşamamalı, dikkati dağılmadan tam olarak konferansa odaklanmalıdır. Koltukların salondaki yerleşim düzeni de katılımcılar için önemlidir. Sunum yapılan kürsü her ve konuşmacı her noktadan görülebilmeli ve anlatılanlar duyulabilmelidir. Konferans salonunun yapısına ve büyüklüğüne göre tekli, ikili veya üçlü koltuklar kullanılabilir. Koltuk modellerinin çoğu yazı tablalıdır. Renk, model ve fiyat çeşitliliği açısından en zengin çeşitler firmamızda bulunmaktadır.
Konferans salonu koltuğu modellerini tasarım alanında deneyimli tasarımcılarımız hazırlamaktadır. Tasarımda konfor ve estetik öne çıkmakta, katılımcıların rahat etmesi sağlanırken, salonlara da estetik kazandırılmaktadır. Koltuk üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Kumaş ve süngerler yanmaz, terletmez özelliklere sahiptir, metal aksam ise elektrostatik toz boyalıdır. Koltukların sırt dayama ve oturak kısımları genellikle kumaş kaplamalıdır ama plastik ya da ahşap sırt kısımlı modellerimiz de bulunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı koltuklarımız uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaktadır.
Konferans salonu koltuk çeşitlerimizi artık tesislerimize gelmenize gerek kalmadan web sitemizde de görebiliyorsunuz. Dilediğiniz renk ve modeldeki koltuklardan dilediğiniz sayıda sipariş veriyorsunuz. Sitemizde tüm çeşitlerimiz, ürün detayları, fiyat bilgileri yer almaktadır. Ancak buradaki fiyatlar birim fiyatlardır ve toplu alımlarda özel fiyat uygulamalarımız bulunmaktadır. Toplu alım için bizimle iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Siparişleriniz en fazla 15 gün içinde adresinize garanti belgesi ve faturasıyla gönderilmektedir. Zengin çeşit, konfor, kalite ve uygun fiyat arayanlar için en doğru adres Panelkon firmamızdır.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.