Flaş Haber
Kapat

Sigaranın Masum Hali: Elektronik Sigara

Elektronik sigara son dönemlerde sigarayı bırakma konusunda en büyük yardımcı olarak görülüyor.

Sigaranın Masum Hali: Elektronik Sigara

Elektronik sigara son dönemlerde sigarayı bırakma konusunda en büyük yardımcı olarak görülüyor.

16 Şubat 2017 Perşembe 19:41
Sigaranın Masum Hali: Elektronik Sigara

Özellikle iradesi zayıf insanların sigarayı bırakma uygulamasında yaşadığı yoksunluk krizlerinin önüne geçmek için geliştirilen bu cihaz, suni bir sigara görünümündedir. İçindeki nikotin miktarı kullanıcının tiryakiliği düşünülerek ayarlanmakta ve zamanla azaltılarak nikotin bağımlılığı durumu ortadan kalkmaktadır. Ucundaki tungsten ışık kor görüntüsü verirken, çekilen nefes ile birlikte ortaya çıkan buhar, tam anlamı ile gerçek bir sigara içiyormuş hissi verdiğinden, sigarayı bırakma aşamasında kullanıcının ruhsal gerginlik yaşamasının önüne geçmektedir.

Elektronik sigara fiyatları üretici firmanın kullandığı hammadde ve uyguladığı işçilik ile orantılı olarak farklılık göstermektedir. Ancak sigaradan vazgeçmek için en büyük nedenin sağlığı korumak olduğu düşünülürse, elektronik sigara seçiminde ucuzuna kaçmamak gerekir. Nihayetinde sağlığı korumak isterken daha büyük sağlık sorunları yaşama ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak bu alışverişten kar etmek isteyenler toptan elektronik sigara ve aparatları satın alarak avantajlı duruma geçebilirler. Özellikle nikotin sıvısı toptan alınarak hem sağlık geri kazanılır, hem de bütçenize destek olmaktadır. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda elektronik sigara her açıdan avantajlıdır.

Sigara kullanımı sağlık açısından son yıllarda oldukça büyük bir tehdit oluşturmaktadır.  Özellikle kullanıcı yaşının daha erkene çekilmiş olması ilgili kuruluşları harekete geçirmiştir. Türkiye genelinde her gün 300 kişi sigara kullanımına bağlı akciğer kanseri ve damar tıkanıklığı sebebi ile hayata veda etmektedir. Eskilerin “ dumanını yel alır parasını el alır” dediği sigara, üstelik sağlığı da elden almaktadır. Sivil toplum örgütleri sigara ile savaş ilan etmiş ve bu uygulamayı her şekilde duyurmayı amaç edinmiştir. Kapalı alanlarda sigara kullanımı yasaklanırken, diğer taraftan da, gelecek yeni yasaklamalarında hazırlığı yapılmaktadır.

Elektronik Sigarada Joyetech Farkı

Bu yaşanan durumlar elektronik sigara kullanımını arttırırken kişilerin güvenli yerlerden bu sigaralarını temin etmesi önemlidir. Son dönemlerde en dikkat çeken joyetech markasıdır. Güvenli üretimleri ile birlikte her zaman elektronik sigara konusunda ilk tercih olan joyetech elektronik sigara ile bu güvenceden siz de yararlanabilirsiniz. Joyetech likit gibi tüm desteklerde markadan destek alabilirsiniz.

Son Güncelleme: 16.02.2017 19:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575