Flaş Haber
Kapat

Ak Parti'de Nöbete Dikkat!

AK Parti Trabzon İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.

Ak Parti'de Nöbete Dikkat!

AK Parti Trabzon İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.

05 Eylül 2015 Cumartesi 16:50
Ak Parti'de Nöbete Dikkat!
 AK Parti Trabzon İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkanı Haydar Revi, İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Başkanları katıldı.

Toplantının gündemine dair açıklamalar yapan Başkan Revi, “1 Kasım Genel Seçimleri için Milletvekili Aday Adaylığı başvurularımız tamamlandı. Aday Adaylarımız şehrimize ve ülkemize hayırlı olur inşallah. 12 Eylül’de Ankara’da büyük kongremizi gerçekleştireceğiz, buradan yoğun bir katılımla orada olacağız. Seçim takvimimiz işlemeye başladı kısa sürede birçok şeyi sizlerle birlikte yapacağız” dedi. 

PARTİ BİNALARINDA NÖBET SİSTEMİ

Seçim Koordinasyon Merkezleri hakkında da İlçe Başkanlarına açıklamalar yapan Başkan Revi, ‘İlçe Danışma Meclisi, İlçe Yönetim Kurulu, Belediye Meclisi ve Birim Başkanları’ toplantılarına da gereken hassasiyetin gösterilmesi konusunda İlçe Başkanlarına uyarılarda bulundu. Parti binalarında nöbet sistemine dikkat edilmesi gerektiğinin de altını çizen Revi, vatandaşlarla buluşmalara ve esnaf ziyaretlerine de devam edilmesinin önemine vurgu yaptı.

Revi toplantının sonunda İlçe Başkanlarının sorularına da detaylıca cevaplar verdi.

Son Güncelleme: 05.09.2015 16:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575