Emniyet Müdürü İle Görüştüler

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Fenerbahçe'ye yönelik saldırıyla ilgili yaptığı soruşturmada yeni bir gelişme daha yaşandı.

Emniyet Müdürü İle Görüştüler

 Fenerbahçe kafilesine cumartesi gecesi ateşli silahla yapılan saldırı sonrası devam eden soruşturmada sıcak bir gelişme daha yaşandı. Sabah saatlerinde Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri tarafından 'şüpheli' sıfatıyla gözaltına alına Nihat S. ve Emre A.'nın yakınları, İl Emniyet Müdürü Murat Köksal'la görüştü.

Gözaltına alındıktan sonra teyze çocukları olduğu ortaya çıkan Nihat S. ve Emre A.'nın yakınları, öğleden sonra Emniyet Müdürü Köksal'la görüşme talep etti. Saldırı sonrası Trabzon Valisi Abdül Celil Öz başkanlığında kurulan kriz masasında mesai yapan Köksal, ailelerin görüşme talebini kabul etti.

Şüpheli sıfatıyla sorguları devam eden Nihat S. ve Emre A.'nın yakınları, Emniyet Müdürü Murat Köksal ile yaptıkları görüşmede, yakınlarının masum olduğunu ve serbest bırakılmalarını talep etti. Emniyet Müdürü Köksal'ın ise çok hassas bir soruşturma yürütüldüğünü ifade ederek, her türlü hassasiyeti gösterdiklerini şüpheli yakınlarına ilettiği bildirildi.

Hatırlanacağı üzere sabah saatlerinde Sürmene İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltına alınan Nihat S. ve Emre A. sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne sevk edilmişti. Şüpheli yakınlarının emniyet önündeki bekleyişleri devam ediyor. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.