Gümrükçüoğlu En İyi 2. İsim Oldu

Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından altı ayda bir periyodik olarak yapılan ankette Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu bir önceki anket sonuçlarında olduğu gibi bu ankette de Türkiye’nin en başarılı ikinci il belediye başkanı seçildi.

Gümrükçüoğlu En İyi 2. İsim Oldu

Başkan Gümrükçüoğlu’nun çalışmalarından memnun olanların oranı yüzde 63.6’ya ulaştı.

Türkiye'nin büyükşehir il ve ilçe belediye başkanlarının performansına yönelik halkın düşüncelerini tespit etmek yüz yüze görüşme yöntemiyle yapılan araştırma sonuçları açıklandı. Ankette Trabzon deneklere, "Belediye Başkanı'ndan memnun musunuz" sorusu yöneltildi. Cevap şıklarında ise memnunun, kısmen memnunum ve memnun değilim cevapları yer aldı. Trabzon'da ankete katılanların yüzde "52.1’i memnunum", yüzde 11,5’i "kısmen memnunum", yüzde 36’4’ü 'si ise memnum değilim cevabını verdi. Ankette,Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan birinci, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ikinci Şanlıurfa Belediye Başkanı Eşref Fakıbaba ise üçüncü sırada yer aldı. Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin 1,5 yıl önce yaptığı araştırmada Başkan Gümrükçüoğlu Şanlıurfa, Malatya ve Denizli Belediye Başkanları'nın arkasında 4'üncü sırada yer alıyordu. 1 yıl önce yapılan ankette ise Şanlıurfa Belediye Başkanı 1. Denizli Belediye Başkanı 2. Trabzon Belediye Başkanı ise 3. Sırada yer alıyordu. 6 ay önce yapılan ankette de Başkan Gümrükçüoğlu Denizli Belediye Başkanı’nın ardından 2. Sırada çıkmıştı.

Büyükşehir Belediyeleri arasındaki ankette ise Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı birinci, Konya Belediye ikinci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ise üçüncü sırada yer aldı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.