Flaş Haber
Kapat

Haksız Gönderildi Hak Ettiği Gibi Uğurlandı

Trabzonspor taraftarının büyük sevgisini kazanan Alper Balcı, Maçka'dan konvoylarla ayrıldı.

Haksız Gönderildi Hak Ettiği Gibi Uğurlandı

Trabzonspor taraftarının büyük sevgisini kazanan Alper Balcı, Maçka'dan konvoylarla ayrıldı.

16 Eylül 2014 Salı 18:39
Haksız Gönderildi Hak Ettiği Gibi Uğurlandı
Yıllarca hizmet etmek için atandığı Maçka'da sadece bir yıl gibi kısa bir süre görev yapabilen eski Maçka Kaymakamı Alper Balcı'yı son gününde hakimler,savcılar, muhtarlar, Trabzon halkı ve Trabzonsporlu taraftarlar yalnız bırakmadı.

Öğlen saatlerinde Maçka Kaymakamlığı önünde duygusal vedalaşma yaşanırken, en dikkat çeken diyalog ise kendisini uğurlamaya gelen HaberTS.com yazarı Emre Vural ile arasında geçendi.

Maçka Kaymakamlığı'ndan son kere çıkan Alper Balcı, Emre Vural'ın yanına gelerek kendisine teşekkür etti. Balcı, Emre Vural'a " Bir Trabzonsporlu olarak bundan sonra mücadelemiz çok daha önem kazanıyor. Ürgüp'te de mücadeleye devam edeceğiz. Beni orada yalnız bırakmazsın artık gardaşım." dedi. Alper Balcı konuşmasının ardından Emre Vural'ın boynundan çıkartarak hediye etiği Trabzonspor atkısını aldıktan sonra hemen boynuna astı ve büyük onur duyduğunu söyledi.

Alper Balcı, son gününde de Trabzonspor formasını üzerinden çıkartmadı. Kaymakamlıktan yeni sezonun beyaz forması ile çıkan Maçka Kaymakamı daha sonra ailesini evden almak için gitti. Ailesiyle beraber evinden çıkan Alper Balcı'nın üzerinde yeni sezon çubuklu forması vardı.

Maçka'dan Ürgüp'e atanan Adanalı Kaymakam Alper Balcı ailesiyle beraber tatile çıkmak yerine, Trabzonspor kafilesi ile beraber Ukrayna'ya hareket etti.

Balcı, Maçka'dan Trabzon Havalimanı'na kadar büyük bir konvoy ve sevgi seliyle hareket etti.


Trabzonspor'un haklarını savunma adına yaptığı söylemlerle taraftarın gönlünde ayrı bir yer kazanan Alper Balcı'nın kısa sürede görevden alınmasına sebep olduğu bilinen, fakat bunu sosyal medya hesabı üzerinden inkar eden Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Kaymakamı uğurlamaya gelen yoğun kalabalığın arasında yoktu.

HaberTS.com / Ali Çil


Son Güncelleme: 17.09.2014 09:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575