Flaş Haber
Kapat

Haydar Revi Nostaljisi

Başkan Revi 2004-2014 yılları arasında Meclis Üyeliği yapanlarla buluştu.

Haydar Revi Nostaljisi

Başkan Revi 2004-2014 yılları arasında Meclis Üyeliği yapanlarla buluştu.

03 Kasım 2016 Perşembe 11:37
Haydar Revi Nostaljisi

2004-2014 yılları arasında Meclis Üyeliği yapanlarla buluşan Başkan Revi:

“ŞEHRİN TARİHİNDE ALTIN HARFLERLE YER ALDI!”

Trabzon İl Genel Meclisinin kapatılmasından önceki son İl Genel Meclisi Başkanı olan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, 2004 ile 2014 yılları arasında Meclis Üyeliği yapanlarla bululuştu.

AK Parti, MHP, CHP, DP ve Bağımsız Meclis Üyeliği yapmış olan isimlerin katıldığı yemekli toplantıda konuşan Revi, “İl Genel Meclisi özellikle son 10 yılda Trabzon’un kırsalına ve merkezine önemli hizmetleri planladı. Bu hizmetler şehrin tarihinde altın harflerle yer almıştır” dedi.

ÇOK VERİMLİ GEÇMİŞTİR

Revi, Trabzon genelince ilk kez kırsal alanda çöp toplama, köy merkezleri oluşturma, gençlik oyunlarına arsa ve bina bağışı, vakıf üniversitesinin oluşturulmasın alınan kararlar, lüks otellerin yapımı için tahsis edilen arsalar gibi gerçeklerin İl Genel Meclisinin Trabzon’a vurduğu damgasıdır şeklinde konuştu. İl Genel Meclisinin son başkanı Revi’nin böyle bir davetine memnuniyetle katıldıklarını belirten İl Genel Meclis Üyeleri ise “Revi’nin İl Genel Meclisi Başkanlığı dönemi çok verimli ve şehir adına faydalı geçmiştir” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575