Hrant'ı Trabzon'a Getirmişti

HAZNEDAR’IN İNANILMAZ YÜKSELİŞİ..

Hrant'ı Trabzon'a Getirmişti

 

BAKIN ŞİMDİ NE YAPIYOR?
 
TRABZON’DAN ÇANAKKALE’YE…
* Şinasi Haznedar, bir dönem Trabzon'da barışçıl kültürün gelişmesi için çalışan Empati Grubu'nun dört üyesinden biriydi. Empati Grubu'nun Trabzon'a davet ettiklerinden biri de Hrant Dink'ti.
KESK Trabzon çatısı altında aydın-demokrat bir görüntü çizen, daha sonra her türlü eğilimde yer alan tek kelimeyle sol gösterip sağ vuran Şinasi Haznedar Çanakkale Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine devam ediyor..
2011 GENEL SEÇİMLERİNDE AK Parti’den Çanakkale Milletvekili aday adayı olan Haznedar seçilemeyince yeniden Çanakkale İl Kültür Turizm Müdürlüğüne geri döndü.
BU SÖZLER ONA AİT…
Cumhuriyet, tek tip bir vatandaş, yeni bir ulus inşası, yeni bir dil, hatta hatta resmî bir din ve inanç inşası projesiydi 
 
* Baykal’ı izlerken utandım. En “sosyal demokrat” CHP en “devlet” gibi davranan, en askerci olmadı mı?  
 
* “Erkenekon her yere kon” diye bir zamanlar arkadaşlarının kıçlarına cop sokan anlayışların 2008 uzantılarına kol kanat germeye, “sürekli faşizm” mühendisliğine su taşımaya devam ettiler.
 
* 7 defa “darbe” görüp 8 defa “şamar oğlanı” pozisyonunda devleti idare ettiğini sanan zat....
 
* Yani anlayacağınız kazara MHP iktidar olursa “özgürlük” diye birşeyi bu toplum uzunca bir süre gündeminden kaldıracak, hafızalarından silecek.
 
*  AKP iktidarının bana en büyük katkısı CHP’nin gerçek yüzünü ve oy vermeyeceğim partiyi göstermesi oldu. AKP kapatılsa da tek parti dönemine tekrar gelinse de CHP’ye oy vermeyeceğim. Tabii buna hayalet parti DSP de dahil.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.