MHP'de Caravella Krizi

MHP Trabzon teşkilatında eski ve yeni yönetim arasındaki sürtüşme son bulmuyor.

MHP'de Caravella Krizi

Hibe Edilmişti Milliyetçi Hareketçi Partisi Trabzon teşkilatında eski ve yeni yönetim arasındaki kriz son bulmuyor. 7 Haziran seçimleri öncesinde bir yardımsever partili tarafından partiye verilen Wolksvagen Caravella markalı minibüs eski il yönetimi tarafından yeni il yönetimine verilmediği öğrenildi.
Ruhsatı Yöneticide Genel merkez kararıyla görevden alınan eski il yöneticileri tarafından, yeni yönetime verilmeyen minibüs partide sürtüşmelere neden oldu. Minibüsün ruhsatının eski bir il yöneticisinin üzerine olduğu ve aracın yöneticiler tarafından özel işlerinde kullanıldığı iddia edildi.
Minibüsü Almaya Çalışıyorlar Genel merkez kararıyla görevden alınan eski il yöneticileri tarafından, yeni yönetime verilmeyen minibüs partide sürtüşmelere neden oldu. İki taraf arasında tartışma konusunu olan minibüsün ruhsatının eski bir il yöneticisinin üzerine olduğu ve aracın yöneticiler tarafından özel işlerinde kullanıldığı iddia edildi.
MHP İl Başkanı Nihat Birinci ve ekibinin partiye hibe edilen bu aracı eski il yönetiminden almak için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.