Of'ta Toplu İftar

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde ilçe belediyeleri ile ortaklaşa düzenlenen iftar sofrası bu kez Of’ta kuruldu.

Of'ta Toplu İftar

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde ilçe belediyeleri ile ortaklaşa düzenlenen iftar sofrası bu kez Of’ta kuruldu.

18 Haziran 2016 Cumartesi 11:35
Of'ta Toplu İftar
Of Sahil Sosyal Tesisilerinde kurulan ve yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar programına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Sarıalioğlu, Ak Parti Of ilçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Daire Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Gecede katılımcılara seslenen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, katılımlarından ötürü hemşehrilerine teşekkür ederken Türkiye’nin terör belasından kurtulacağını ifade etti. Başkan Gümrükçüoğlu, “Ülkemiz vatan hainlerinin eşkıyalıklarıyla uğraşmaktadır. Askerlerimiz polislerimiz gözlerini kırpmadan vatan için, din için canlarını vermektedir. O asker ve polis evlatlarımıza dualarımızla yardımcı olalım. Türkiye bir bütündür. Aziz milletimiz bu badirelerin hepsini yok edecektir” dedi.

İftar yemeği ve Ramazan Etkinliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “Bu mübarek Ramazan akşamında bizleri Geleneksel Büyük İftar Programında buluşturan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ediyorum. Rabbimizden bu güzel akşamların sonsuz olmasını diliyorum. Büyükşehir Belediyemizin ilçemizde düzenlediği bu nezih iftar programına teşrif eden misafirlerimize ve hemşerilerime şükranlarımı arz ediyorum” şeklinde konuştu

Of Kaymakamı Arslan ve Ak Parti Of İlçe Başkanı Terzioğlu da yaptıkları selamlama konuşmalarında ilçelerinde düzenlenen programdan ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür ettiler.
Son Güncelleme: 18.06.2016 11:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575