Olimpiyat Vizesi Trabzondan

Avrupa Kıtası Olimpiyat Eleme Karşılaşmaları Trabzon’da yapılacak.

Olimpiyat Vizesi Trabzondan

Türkiye Boks Federasyonu tarafından 13–22 Nisan 2012 tarihinde Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı Avrupa Kıtası Olimpiyat  Boks Eleme Karşılaşmaları'nın Trabzon'da yapılması kesinleşti. Trabzon da yapılacak olan müsabakalara 45 Avrupa Ülkesinden 400 sporcunun katılacağı belirtildi. Türkiye boks organizasyona 10 Boksör katılıyor.49–56–60–64 ve 69 Kilolarda Trabzon lu boksörler katılması bekleniyor.
Türkiye boks Federasyonu Genel Sekreteri Naci Numanoğlu Trabzon'un boks sporunda önemli bir yeri olduğunu belirterek''Olimpiyat vizeleri almak için bu organizasyon önemli. Bu şansı iyi kullanmalıyız. Kentin boksu sevmesi açısından Trabzon daha ön plana çıkıyor” dedi
.
Hayri Gür spor salonunda 10 gün sürecek Avrupa Kıtası Olimpiyat Eleme müsabakaları için Trabzon’a gelen AIBA Organizasyon Müdürü Marely Flores Martinez ile AIBA Teknik delege Osvaldo Bisbal Trabzon da bir dizi incelemelerde bulundular. Müsabakaların yapılacağı Hayri Gür spor Salonunda incelemelerde bulunan heyet salona tam not verdiler. Trabzon a gelen heyete Marely Flores Martinez ile Osvaldo Bisbal Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Cemalettin Yazıcı kabul ederek Trabzon adına birer hediye takdim etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.