Flaş Haber
Kapat

Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Büyükşehir ve Projeleri Açıkladı

Başkan Gümrükçüoğlu Büyükşehir'i ve projelerini Pelitli' de anlattı

Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Büyükşehir ve Projeleri Açıkladı

Başkan Gümrükçüoğlu Büyükşehir'i ve projelerini Pelitli' de anlattı

09 Kasım 2012 Cuma 11:05
Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Büyükşehir ve Projeleri Açıkladı

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, merkeze bağlı Pelitli beldesinde vatandaşlarla bir araya gelerek büyükşehir sonrası Trabzon’da yapılacak çalışmaları ve projelerini anlattı. 

Pelitli’de yapılan ‘Mahalle Buluşmaları’ toplantısına Trabzon Belediye meclis üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Fahrettin Aksoy, Seyfullah Kınalı, Pelitli Belediye Başkanı Ömer Kayıkçı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Büyükşehir Yasa Tasarısı'nın TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmeye devam edildiğini ve yakında Trabzon’un büyükşehir olacağını kaydeden Başkan Gümrükçüoğlu, "Dünyada, ülkeler yarıştığı gibi kentler de yarışıyor. Kentler, gelişmede ve daha iyi bir hayat şartları sağlamada birbirleriyle yarışıyorlar. Trabzon, büyükşehirle birlikte bu yarışta farklı bir ivme kazanacak” ifadelerini kullandı.

Başkan Gümrükçüoğlu toplantıda Trabzon'u geleceğe taşıyacak '61 proje' ve yapılan diğer projeleri değerlendirdi. Gümrükçüoğlu, yapılan ve devam eden projelerin tamamlanması ile Trabzon'un çehresinin değişmeye başladığını kaydetti. Gümrükçüoğlu; Ayasofya, Zağnos, Tabakhane, Çömlekçi, Narlıbahçe Kentsel Dönüşüm projeleri ile Ortahisar Kentsel Yenileme Projeleri'nin tamamlanması, Kanuni Bulvarı, Erdoğdu, Uğurlu-Karşıyaka yolu, Akyazı Spor Kompleksi projelerinin bitirilmesi ile Trabzon'un panoramasının değişeceğini belirtti.
Trabzon’u geleceğe taşıyacak projeleri ve yaptıkları çalışmaları sinevizyon eşliğinde anlatan Başkan Gümrükçüoğlu, teşkilattan ve vatandaşlardan aldıkları güçle Trabzon’a en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını kaydetti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş ise “mahalle buluşmaları” toplantıları ile her zaman vatandaşın ayağına gittiklerini ifade ederek “Yaptığımız ziyaretlerde mahalle sakinlerinin görüş, öneri ve isteklerini dinleme imkanı elde ediyoruz. Aynı zamanda yaptığımız hizmetleri anlatma fırsatını buluyoruz. Mahalle buluşmaları toplantılarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz" diye konuştu.
Son Güncelleme: 09.11.2012 11:07
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575