"Şampiyonlar Gururumuz"

Revi şampiyon okulun müdürünü parti binasında misafir etti.

"Şampiyonlar Gururumuz"

Revi şampiyon okulun müdürünü parti binasında misafir etti.

15 Nisan 2016 Cuma 14:30
"Şampiyonlar Gururumuz"
 AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Liselerarası Dünya Futbol Şampiyonu Erdoğdu Anadolu Lisesinin Müdürü Ali Turan’ı makamında misafir etti.

Başkan Revi ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür eden Turan, “Her daim yanımızda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz, bu başarı da sizlerin de payı var” dedi. Turan’ı ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifaden eden Başkan Revi ise “Büyük bir mutluluk yaşatan okulumuzun idari ekibine, okul takımımızın teknik heyetine ve futbolcularına çok teşekkür ediyoruz. Bu gurur sadece Trabzon’un değil ülkemizin olmuştur. Trabzon’umuzun da ne derece futbol şehri olduğunu bir kez daha göstermiştir” şeklinde konuştu.

NE SAKLAMASI GİYECEĞİM!

Okul müdürüyle hem şahsen hem de yöneticilerinin iletişim halinde olduğunu da ifade eden Başkan Revi, “Sayın Müdürümüzle görüşmelerimiz zamanında oldu ve olmaya da devam ediyor. Şu anda yöneticilerimizden de okul idaresiyle iletişim halinde olanlar var. Okulumuza hem maddi hem de manevi anlamda gereken desteği vermeye çalışıyoruz. Müdürümüze bu nazik ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi. Okul Müdürü Turan, Başkan Revi’ye ve ziyarette bulunan İl Başkan Yardımcısı Mustafa Usta’ya Erdoğdu Anadolu Lisesinin formasını hediye etti. Formaları takdim ettikten sonra “Güzel bir şekilde saklayacağınızdan şüphem yok Başkanım” deyince Revi, “Ne saklaması giyeceğim topumu oynayacağım” demesi gülüşmelere neden oldu.

Son Güncelleme: 15.04.2016 14:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575