Soylu Sözünü Tuttu

Soylu, Avrasya Pazarı esnafını ziyaret etti. Ziyaret öncesi Avrasya Pazarı Derneği Muzaffer Beşinci ile esnafı ziyaret ederek sohbet etti.

Soylu Sözünü Tuttu

 Soylu, Avrasya Pazarı esnafını ziyaret etti. Ziyaret öncesi Avrasya Pazarı Derneği Muzaffer Beşinci ile esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Seçim döneminde birkaç kez Avrasya Pazarını gezme imkanı bulduğunu ifade eden Soylu, “Seçim döneminde esnafımız çatıyı yaptırmamızı istemişti. Biz de bunun için bugün buraya gelerek incelemelerde bulunduk hem de esnafımızın hal ve hatrını sormak istedik. Biz seçim döneminde nasıl esnafımızı ziyaret ettiysek bugün de aynı şekilde esnaf ziyaretlerini sürdürüyoruz.” dedi.

SOYLU İLE GURUR DUYUYORUZ…

Adem Kılıç isimli vatandaş  Soylu’nun seçim döneminde de ziyaretimize gelmişti. Bize çatımızı yaptırma sözü vermişti. Bugün de buraya gelerek sözünü yerine getireceğini ifade etti.. Biz Sayın vekilimiz ile sözünü tuttuğu için gurrur duyuyoruz. Allah siyasi yaşaımda kendisine yardım eylesin. Biz vatandaş ve esnaf olarak kendisinin arkasındayız” dedi. Öte yandan Süleyman Soylu antika radyolarla ile de bir süre ilgilendi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.