Flaş Haber
Kapat

Tekin Atay Yeniden Aday

Tekin Atay adaylığını açıkladı.

Tekin Atay Yeniden Aday

Tekin Atay adaylığını açıkladı.

14 Eylül 2016 Çarşamba 17:41
Tekin Atay Yeniden Aday

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde Olağanüstü Genel Kurulu heyecanı yaşanıyor. Geçtiğimiz kongrede oldukça fırtınalı bir süreç yaşayan Trabzon Gazeteciler Cemiyeti, sağlıklı bir yönetim oluşması adına yeniden seçime gidiyor.

Yusuf Yurgut Başkanlığında 4 aylık bir süre geçiren TGC, 17 Eylül'de tekar sandığa gidecek. Seçim öncesi Tekin Atay tekrar adaylığını açıkladı. Bir basın açıklaması yayınlayan Atay, resmen aday olduğunu belirtti.

İşte Atay'n o açıklaması;

'Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin 7 Mayıs’ta yapılan olağan genel kurulunda en fazla oyu almamıza ve listemizin kazanmasına rağmen, detayları değerli meslektaşlarımca bilinen gelişmeler nedeniyle TGC Başkanı olmam engellenmişti. Yapılan haksızlık ve hukuksuzluğu resmi olarak da belgeleyince 17 Eylül’de olağanüstü genel kurula gidilmesi kararı alınmıştı.

Tartışmalara takılı kalmanın enerji ve vakit kaybından başka işe yaramadığını düşündüğümü belirtiyor, yeni projeler ve yeni bir heyecanla, 17 Eylül Cumartesi günü yapılacak olan genel kurulda Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na aday olduğumu açıklıyorum. 

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin bütün üyelerinin kongremize katılımlarını rica ediyor, desteklerini bekliyorum.Kongremizin, camiamıza yakışır bir olgunlukta geçmesini temenni ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Saygılarımla…''

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575