Flaş Haber
Kapat

TOKİ O Arsaları Satışa Çıkardı

TOKİ Trabzon'da deniz manzaralı arsaları satışa çıkardı

TOKİ O Arsaları Satışa Çıkardı

TOKİ Trabzon'da deniz manzaralı arsaları satışa çıkardı

04 Kasım 2016 Cuma 16:18
TOKİ O Arsaları Satışa Çıkardı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yozgat’ta toplam 872.274,37 metrekare büyüklüğüne sahip 105 adet arsayı (konut, ticaret, turizm, sanayi, akaryakıt ve servis, küçük sanayi sitesi, depolama, spor tesisi otel, özel ilköğretim ve ortaöğretim niteliğinde) toplamda yaklaşık 715 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

İstanbul Başakşehir’de ise 6 adet dükkan toplamda yaklaşık 113 bin TL + KDV (yıllık) muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemiyle kiraya verilecek.

Trabzon Ortahisar Pelitli’de 4 arsa Trabzon’un yeni cazibe merkezi Ortahisar Pelitli’de Karadeniz Sahil Yolu üzerinde, havalimanı karşısı ve deniz manzaralı her biri 1.200 metrekare, konut ve ticaret alanı niteliğinde dört arsa yine her biri yaklaşık 4 milyon 200 bin TL muhammen bedellerle (%50 peşin 6 ay vade) satışa sunuldu.

Müzayede 8 Kasım 2016 tarihinde, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul Halkalı’daki hizmet binasında yapılacak.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575