"Trabzon; Barışın Ve Kardeşliğin Kentidir"

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,yabancı öğrencileri belediyede ağırladı.

"Trabzon; Barışın Ve Kardeşliğin Kentidir"

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,yabancı öğrencileri belediyede ağırladı.

13 Ocak 2012 Cuma 16:06

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi'nin 2010 yılından beri yürüttüğü 'Hayat Boyu Öğrenme Programı' Comenius programı kapsamında kente gelen yabancı öğrencileri belediyede ağırladı.
Proje kapsamında Letonya, Almanya, Yunanistan ve Polonya'dan gelen 26 öğrenci ve öğretmeni kabul eden Gümrükçüoğlu konuklara Trabzon hakkında bilgi verdi.

Kanuni Anadolu Lisesi Müdürü Adnan Çakıroğlu, proje koordinatörü Ebru Topaçlıoğlu ve okul öğrencilerinin de katıldığı ziyarette konuşan Başkan Gümrükçüoğlu Trabzon'un ortak karakterinin insan sevgisi, kültür, sanat ve uygarlık olduğunu ifade ederek, "Barışın ve kardeşliğin kentini ziyaret eden herkes kendini evinde gibi hisseder. Sizlerin buradan iyi duygu ve düşüncelerle ayrılacağınıza inanıyorum. Değerli konuk öğrenci ve öğretmenleri ağırlamaktan dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim" ifadelerini kullandı. Konuklara belediye binasını da gezdiren Gümrükçüoğlu misafir öğrencilere belediyenin işleyişi hakkında bilgi verdi. Ziyaret Başkan Gümrükçüoğlu'nun misafir öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi

Son Güncelleme: 13.01.2012 16:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575