Trabzon'da İmza Günü

Romantik şiir ve romanların yazarı, radyocu Kahraman Tazeoğlu, M. Hamdi Kan’la ortak kaleme aldıkları, bir solukta okunacak aşk romanı “Mor”u 3 Aralık Cumartesi günü 14.00’te D&R Forum Trabzon’da imzalayacak

Trabzon'da İmza Günü

Sevilen yazarları okuyucuları ile buluşturan D&R, 3 Aralık Cumartesi günü 14.00’te D&R Forum Trabzon’da kendine has üslubuyla son zamanların en çok sevilen yazar ve şairlerinden Kahraman Tazeoğlu’nu yeni kitabı Mor’un imza gününde ağırlayacak. Tazeoğlu, yeni kitabı Mor’da yine okurların kitabı ellerinden bırakamayacakları bir aşk hikayesi anlatıyor.

Kahraman Tazeoğlu yeni Mor’da şöyle diyor: “ Kimi seviyorsan kalbinin ülkesi orası oluyor. Sonra bir gün gözlerine bir bakıyorsun; orada yoksun! Onunla kaybettiğini onsuz nasıl bulacağını bile öğretmeden gidiyor. "Aşkın sağ olsun" diyemiyorsun. Koca bir orman yanıyor içinde ama bir tek sen kül oluyorsun. Sadece bir insanı değil kirpiklerinden hayata tutunduğun bir aşkı kaybediyorsun. Ağlıyorsun. Kimi gözyaşları yanağını ıslatırken geçmişini temizler. Temizleniyorsun. Kendini, doğuma iki canla girip yapayalnız çıkan bir anne gibi hissediyorsun. Sana ait olanı doğururken kaybediyorsun. Ama hiçbir zaman onu içinde öldüremiyorsun. Kalbinden çıkaramadığını kabrine kadar götürüyorsun. Zaten o içimizde öldüremediklerimiz değil midir bizi sevmediklerimizle yaşamaya makûm eden?”


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.