Trabzon'da Atatürk İçin Pedal Çevirdiler

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Spor Şöleni nedeniyle Bisiklet yarışı düzenlendi.

Trabzon'da Atatürk İçin Pedal Çevirdiler

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Spor Şöleni nedeniyle Bisiklet yarışı düzenlendi.

21 Mayıs 2014 Çarşamba 10:52
Trabzon'da Atatürk İçin Pedal Çevirdiler
 Trabzon Tanjant yolu üzerinde pedal çeviren sporcular toplam 6 kategoride yarıştılar.

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışlar tamamlandı. Trabzon Tanjant Caddesi üzerinde yapılan yarışlara 28 erkek, 8 kadın toplam 36 bisikletli sporcu katılırken, yarış güzergahları üzerinde bulunan vatandaşlar yarışmacıları alkışlarla destek verdi. 

15-18 yaş dağ bisikletli erkekler yarışında birinci 92 göğüs numarası ile Çağrı Mandıralı olurken, aynı yaş grubu yol bisikleti kategorisinde birinci 94 göğüs numaralı Emrecan Ateş oldu.18 yaş ve üstü erkekler dağ bisikleti kategorisinde 25 göğüs numaralı Gökhan Yıldırım, bayanlarda 84 göğüs numaralı Satı Şahin oldu. 18 yaş ve üstü yol bisikleti kategorisinde birinci 1 göğüs numaralı Tarkan Kalaycıoğlu olurken aynı kategori bayanlar 6 göğüs numaralı Tuğba Usta oldu.  Yarışmalar sonunda kategorilerinde birinci olanlara katılım belgesi ve ödülleri Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Birdal Öztürk tarafından verildi. 

Öte yandan Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Soma’da hayatını kaybedenleri unutmadı. Müsabakalar sırasında yol güzergahı üzerinde  “Milletimizin başı sağolsun”  yazılı pankart asıldı ve yarışmalar başlanmadan önce 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.
Son Güncelleme: 21.05.2014 11:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575