Volkan Konak Hakkında Flaş İddia

Trabzon’un Maçka İlçesi’nde düzenlenen 8. Uluslar arası Maçka Festivali, sona erdi. Festival sonrası en fazla gündeme gelen isim ise ünlü sanatçı Maçkalı Volkan Konak oldu.

Volkan Konak Hakkında Flaş İddia

Konak ile ilgili ‘Festivale istediği para verilmediği için’ katılmadığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle Maçka’ya geldiği öğrenilen Konak, “Ben kesinlikle Ramazan ayında şarkı söylemem. İnsanlar bu ay ibadet ediyor. Oruç tutuyorlar. Ramazan ayında olduğumuz için festivale katılmadım. Bu iddialar beni çok üzdü. Maçka memleketim ve ben bugüne kadar para almadan sahne aldım hatta festival e yardımcı oldum” dedi. Maçka Belediye Başkanı Ertuğul Genç de, “Volkan bey zaten festivali düzenleyenlerdendir. Sanatçılarımızı o davet etmiştir. Para asla bugüne kadar almamıştır. Maçka ona çok şey borçludur” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
melih akyüz - 5 yıl önce
volkan konak sahip çıkmamız gereken değerlerden biridir. kaybettikten sonra çok ah vah ederiz. böyle aslı astarı belirsiz çamurları kaile almamak lazım. adamsın volkan abi vesselam..