1461 Trabzon Acil Olarak Satılıyor

Trabzonspor'un pilot takımı acil olarak satış listesine konuldu.

1461 Trabzon Acil Olarak Satılıyor

1 Lige çıkması halinde satılması beklenen pilot takımın satışı erken tarihe alınması zorunlu hale geldi. Trabzonspor ve 1461 Trabzon'un Türkiye Kupasında tur atlaması ve birbirleriyle eşleşme ihtimalinin olması üzerine pilot takım acil olarak satışa konuldu.

16 KASIM'A KADAR

 
İki takımın birbirinden ayrılma işlemini 16 Kasım'a kadar bitirmeyi amaçladıklarını da vurgulayan Başkan Sadri Şener, "Sezon sonuna kadar vakit yok. Öbür hafta Türkiye Kupası kura çekimi var. ya karşılıklı düşersek, ne olacak? Ne yapacağız o zaman? Benim mesuliyetim bu konuda fazla. Bir an önce çözüm bulunması gerekiyor" dedi.
 
Başkan Sadri Şener'in ileride herhangi bir sorun çıkmaması için 1461 Trabzon'un Trabzonspor'a ait hisselerinin kulüple organik bağı olmayan güvenilir bir kişiye veya kuruluşa devredilebilmesinin imkanlarının araştırılmasını istediği, hukukçuların yapacağı çalışmalar arasında Trabzonspor yönetim kurulu üyesi olmaması kaydıyla 1461 Trabzon'un şu andaki yöneticilerine devir yapılıp yapılamayacağının da bulunduğu öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
FuaTS - 4 yıl önce
1461 futbolcu yetiştirmek için kuruldu. 1.lig e çıkartılmaya çalışılmasındaki sebep ne?
Avatar
salih gökan birdal - 4 yıl önce
ne kadara satıyolar acaba?
Avatar
yüzbaşı uğur - 4 yıl önce
35 byıllık trabzonsporlu olarak ben almaya talibim ana verin ;)
Avatar
ulas - 4 yıl önce
gider ayak ordan gelecek para ya mı göz diktin....yaabancı oyuncu kotanızı yaptığınız fos transferlerle doldurdunuz buradan daha para indiremiyorsunuz cebinize sıra 1461 e geldi hemi :)))1461 le eşleşirseniz maça çıkmmazsınız olur biter
Avatar
muhammet bektas - 4 yıl önce
satılmamalı 1461 sayesinde tss takımıda korkup daha iyi yönetilip iyi sonuçlar alması için daha çok çalışacagından eminim taraftarı kaybetmekten korkuorlar
Avatar
Hakki - 4 yıl önce
ali agaoğlu alsa 1461 i varya of süperligde şampiyonuz direk adamda para var
Avatar
hamsi - 4 yıl önce @FuaTS
para
Avatar
zeki sağlam - 4 yıl önce
sayın yönetim siz gidip sağda soda futbolcu arayıp gözünüzün önündeki alt yapınızı görmeyecek kadar görsünüz