1461 Trabzon Futbolcuları Hakkında Şok Sözler!

Kriz döneminin ardından Trabzon'da basın toplantısı düzenleyen Sadri Şener, 1461 Trabzon futbolcuları hakkında söylediği sözle şok etti.

1461 Trabzon Futbolcuları Hakkında Şok Sözler!

PTT 1 Lig'de Trabzon'u ve Trabzonspor'u başarıyla temsil eden 1461 Trabzon futbolcuları hakkında yaptığı benzetme sosyal medyada tepki topladı.

1461 Trabzon futbolcularını, Trabzonspor'dan sorunlu bir şekilde ayrılırken gerek Sadri Şener'in gerekse Trabzonspor taraftarının büyük tepkisini toplayan Burak Yılmaz'a benzetilmesi şaşkınlıkla karşılandı.

Şener, PTT 1. Lig'de mücadele eden pilot takımları 1461 Trabzon'un satışı yönündeki açıklamaların gerçekçi açıklamalar olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:

''Dünyada iki kulüp aynı çatı altında olmuyor. Bu konuda bize yazı da geldi. Yarın öbür gün PTT 1. Lig'de ters bir şey de herkes birbirini şikayet edecek. Ya devretmek ya satmamız lazım. Gizli de yapamam bunu, söylemem lazım. 1461 Trabzon PTT 1. Lig'de en imkanlı bir takım. Takımın morali bozuldu deniliyor. Takım havaya girdi, birden burnumuz büyüdü deseler daha doğru olmaz. Geçen maçı seyrediyorum, havaya girmişler. Hepsi bir Burak Yılmaz olmuş'' diye konuştu.

BAŞKA FUTBOLCU ADI MI BULAMADIN BAŞKAN!

Her biri Trabzonspor ve Trabzon sevdalısı olan futbolcular hakkında yapılan bu benzetmenin, genç futbolcuları etkilediği ve bunu haketmedikleri yönünde dert yandıkları aldığımız bilgiler arasında.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet sevengilllerden.. - 4 yıl önce
sevgili başkan. birak bu işleri 1461 e sahip çik..hepsi burak olsun..bizi yeter..takimi devretme .hep ikinci ligte oynasin.ordan ts'ye adam yetiştirrdir.bütün bu akilari ben mi verecem yahu. alla alla..
Avatar
murat yavuz - 4 yıl önce
sayin sener bi zahmet istifa edin ama etmeden evvel günes zokora alanzinho kovun
saygilarimla
Avatar
burhan aydin - 4 yıl önce
dogru soylemis baskan, nerde o ilk haftalardaki takim, nerde son halleri, kendilerini cok buyuk sandilar, havaya girdiler, motivasyonlari azaldi. kendilerine gelmeleri lazim
Avatar
Abdi öztürk - 4 yıl önce
allah aşkına şu trabzon şehriyle takımıyla uğraşacağınıza birakın ve gidin 1461 trabzonun alyapısıdır onu şimdi satıp para kazanmanın peşindesiniz aktopot gibisiniz toplu halde istifa edin trabzon yazısınıda kimlikleriniz den sildirin sizler yönetim olarak trabzonlu olamasınız
Avatar
Marjianal Sari - 4 yıl önce
şu başa i̇simmi bulamadın diyen zenciyi merak ettim şimdi öküzün altında buzaği aramana gerek yok!!!
Avatar
selahattin hasar - 4 yıl önce @burhan aydin
burhan kardeşim.bu sadri şener futboln f sinden anlıyorsa.kulüp idaresi nedir biliyorsa.ben balıkesirliyim meydanda kendimi asacam.takım iyi gidiyo diyorki satacam.trabzonspor tarihi selçuk ve burak gibi iki hain daha görmemiştir.hiç kimsede bu adamların ismiyle anılamaz.ok.
Avatar
trabzon b.b. - 4 yıl önce
1461 de cözüm cok kolay takimi belediye devralsin olsun takimin adi trabzon belediye
Avatar
muhammet PAŞAOĞLU - 4 yıl önce
burak yilmazda havaya girdi birden burnu büyüdü..bu manada benzetmiş olsa gerek sadri şener çok akilli, kültürlü bir insan..tek tek taraftarlarin isteği doğrultusunda konuşacak hali yok...