18 Kişilik Kadroya Alınmadılar

3 futbolcu da kadro dışı kaldı.

18 Kişilik Kadroya Alınmadılar

Yeni sezon öncesi hazırlık kamplarında performanslarıyla beğeni toplayan genç oyuncular, ligin ilk 2 haftasında kendilerine şans bulamadı. Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı ve kaleci Furkan Taş, Kasımpaşa ve Gaziantep maçlarında 18 kişilik kadroya alınmadı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
m - 8 ay önce
what the fuck cinsinden ucube bi haber musfettesi...
Avatar
Onur Ertekin - 7 ay önce
Yusuf Yazıcı bu takımın geleceği keza Abdülkadir ve Ramazan da öyle, bu Oyuncuları kiralık verebilirsiniz ama asla bu Oyuncuları silemezsiniz, nasıl Zeki ve Yusuf a ya da kazma Yumlu ya sabır gösteriliyorsa başta saydığım oyunculara da sabır gösterin
Misafir Avatar
Ahmet - 8 ay önce @Onur Ertekin
Kardeş haberde sildi demiyor. Sadece kadroya almadı diyor. Demekki eksik tarafları var. Onlarda akıllarını başlarına alıp daha çok çalışacaklar.
Avatar
L.KETEN - 8 ay önce
Kendi yaptığı taç atışı atışı sonrası 3 oyuncusu çalım yeyip 4 oyuncusu arasından yapılan bir vuruşla gol yiyen ve bu 7 oyuncusunun hiçbirinin aklına faul yapmak gelmeyen yetenek ve zeka yoksunu oyuncular 18 kişilik kadroda bu yetmez mi?
Misafir Avatar
AHMET - 8 ay önce @L.KETEN
Genç oyunculardan kurulan bir takımın zamanlı iyi seviyeye geleceğini anlamaktan ve sabretmekten aciz olan senin gibi yaratıkların asıl vazifesi destek olmak köstek değil. Daha takım olamamış insanlar topluluğundan bahsediyoruz. Bence sen ve senin gibiler gölge etmezse çok büyük iyilik yapmış olursunuz.
Avatar
Menderes dibic - 8 ay önce
Adam 7 kişiyi çalımlıyo geri zekalılar topluluğu