2. ve 3 Lig Temsilcilerimizin Maç Sonuçları

Kanuni bu hafta taraftarını güldürdü

2. ve 3 Lig Temsilcilerimizin Maç Sonuçları

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup…

 

OFSPOR: 1

KIRKLARELİSPOR: 1

 

HAKEMLER: Serkan Tokat, Murat Şener, Önder Yılmaz

OFSPOR:

22. HASAN YARANLI  

2. EKREM DİL  

8. TUNCAY MALDAN  (Dk. 35' OZAN PAPAKER)

11. ABDURRAHMAN ÇUBUKCU  

14. SAVAŞ TOPALOĞLU  

17. ANIL DİLAVER  

20. GÖKHAN DURMUŞ  

7. ZİYA ŞAKAR  

44. SUAT BOZKURT  

52. GÖKHAN CABA  

70. HİCABİ DEMİR  

KIRKLARELİSPOR:

74. ALİŞAN ŞEKER  

4. SERDAR KARKIN  

5. TANER ARAZ  

7. SEYDİHAN BAŞLANTI  

12. SEZER GÜLER  

13. SERKAN SÖZMEN  

37. MURAT TİRAKİ  

39. HAKAN GÜVENÇER  

41. LOKMAN AKYILDIZ  

66. ENİS ÇELİKSU  

77. HASAN ERDİ ASLAN  

GOL: Dk.61 Ekrem Dil (Ofspor) Dk.86 Serdar Karkın (Kırklareli)

KIRMIZI KART: Dk.71 Gökhan Caba (Ofspor)

-----------------------

Spor Toto 3.Lig 1.Grup…

 

BEŞİKDÜZÜSPOR: 0

PAZARSPOR: 0

 

HAKEMLER: Murat Göze, Özcan Genel, Samet Çiçek

BEŞİKDÜZÜSPOR:

1. MUSTAFA HOŞOĞLU  

2. MESUT BEKAR  

3. CEYHUN KUŞAN  

4. ERSİN DEMİRAL   

5. HALİT GÜNDOĞDU  

6. UĞUR DİLLİ  

7. SADAT ŞAHİN  

8. OSMAN ATAY  

9. TOLGA KARA  

10. SONER YİRMİBEŞ  

11. GÜVEN GÜDÜ  (Dk.60' ERCAN KURUÇAY)

PAZARSPOR:

12. FETHİ BİLGİN  

2. SELÇUK VURAL  

3. AYKUT CİVELEK  

4. ONUR DEMİR  

5. ERDİNÇ ÇEPOĞLU  

6. ALİ OSMAN AYDOĞAN  

7. LEVENT KALE  

8. MUSTAFA DAĞDEVİREN  

9. FEYYAZ AYDİL  

10. EVREN ERDENİZ  

11. OSMAN MERTOĞLU  

GOL: Yok

-----------------

Spor Toto 3.Lig 2.Grup…

 

AYDINSPOR 1923: 0

TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ: 1

 

HAKEMLER: Erkan Engin, Oğuzhan Şenler, Ahmet Şanslı

AYDINSPOR 1923:

40. AHMET ALTIN  

2. UĞUR ARSLAN KURU  

4. AHMET KESİM  

5. SADULLAH ERARSLAN  

7. EMRE İŞÇİLER  

10. UMUT KAYA  

11. SAVAŞ YILDIZHAN  (Dk.46' GÖKHAN KARADENİZ)

19. MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK  

23. RIDVAN AYKAN  

61. ZAFER CANSIZ  

89. ERDİ BAKIRCI  

TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ:

1. HÜSREV KOP   

2. TUNA SARI  

3. YUNUS BABA  

4. SİNAN ALTINEL  

5. EYÜP YANMIŞ  

6. ABDÜLYİĞİT DEĞİRMENCİ  

7. KEMAL DAĞTARLA  

8. ZEKERİYA DENİZER  

9. EMRE KAHRAMAN  

10. MUHAMMET TOPAL  

11. SEMİH İPEK  (Dk.50 ŞABAN KELEŞ)

GOL: Dk.26 Muhammet Topal (Trabzon Kanuni)

------------------

Spor Toto 3.Lig 3.Grup…

 

DİYARBAKIRSPOR: 0

ARSİNSPOR: 0

 

HAKEMLER: Mehmet Kürşat Öner, Nevzat Teker,  Ata Yıldırım

DİYARBAKIRSPOR:

25. ŞİYAR SÜLEYMAN NART  

2. ABUZEYT TEKCANLI  

21. ALİ YILDIRIM  

17. SUAT TEMİRCAN  

23. FARUK BAYİN  

6. METİN AKÇAN  

7. AHMET ARAS  

8. MEHMET KIZIL  

10. HASAN İNCİ  

94. MEHMET İPEK  (Dk.61' BİLAL DİKİCİ)

39. NECAT KALABAY  

ARSİNSPOR:

1. ALİ KÖKSAL  

2. SEMİH ASLAN  

3. MEHMETCAN KÖSE  

4. ÖMER SERBEST  

5. AHMET ŞAHBAZ  

6. TUNCAY FINDIKCI  

7. VEDAT KURU  (Dk.61' MEHMET ŞÜKRÜ ÖNDER)

8. ALİ KEMAL BAŞARAN  

9. YAVUZ ODABAŞI  

10. GÖKHAN ŞANLITÜRK  

11. ENES ERDAL İÇ   (Dk.46' EMRE TURGUT)

GOL: Yok

**-

KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESPOR: 3

GÜMÜŞHANESPOR: 1

 

HAKEMLER: Mesut Çarık, Fatih Gündoğdu, Bilal Gölen

K.MARAŞ BELEDİYESPOR:

1. HAYRETTİN ÇINAR  

2. OĞUZ CEYLAN  

3. VOLKAN ÇEKİÇ  

4. NURİ TERLİKSİZ  

5. MUHAMMET ALİ YENİLMEZ  

6. MEHMET AKİF ALICI  

7. FATİH GÜMÜŞEL  

8. AYDIN İNANÇ  

9. BÜNYAMİN KILINÇ  

10. EMRE AKBABA  

11. TAHİR TÜRKER  (Dk.14' MEHMET DOĞAN)

GÜMÜŞHANESPOR:

1. OĞUZ ÇALIŞKAN  

2. İLYAS EKİZ  

3. ORHAN DEYMECİ  

4. RAHMİ MUHAMMET AKYAZI  

5. MEHMET SÖNMEZ  

6. FIRAT HEKİMOĞLU  

7. TEKİN ADAR  

8. ALİ KILIÇ  

9. SAMET TAŞ   (Dk.59' MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU)

10. GÖKHAN KARALİ  

11. BURAK BÜKEL  

GOLLER: Dk.5 Samet Taş (Gümüşhanespor) Dk. 50 Nuri Terliksiz, Dk. 69 Bünyamin Kılınç, Dk.89 Volkan Çekiç (K.Maraş Bld.)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.