250 Bin Euro'nun Üzerine Yatan Futbolcu Hakkında Açıklama

Daha önce haberini yaptığımız futbolcu Hakan Çalhanoğlu hakkında Trabzonspor Kulübü duyuru yaptı

250 Bin Euro'nun Üzerine Yatan Futbolcu Hakkında Açıklama

Son günlerde medyada futbolcu Hakan Çalhanoğlu isimli oyuncuyla kulübümüz arasındaki ilişkiye yönelik bazı haberler yer almaktadır.

Buna göre Hakan Çalhaoğlu’nun kulübümüze transferi konusunda amatör olarak oynadığı dönemde girişimler başlatılmış, 17 yaşında olduğu için ailesinin onayı alınmış ve varılan anlaşma karşılığında uyulmaması halinde ağır cezai şartlar içeren bir protokol imzalanmıştır.

İmzalanan protokolün içerdiği ödemelerin yapılmasının ardından oyuncunun kulübüyle profesyonel sözleşme imzalaması üzerine kulübümüz anlaşmaya uymayan taraflarla temasa geçerek geri ödeme talebinde bulunmuştur.

Kulübümüz söz konusu geri ödemeyi beklemekte, oyuncunun transferiyle ilgili görüşmeleri sürdürmekte, aksi bir tavır sergilenmesi halinde elindeki belgelerle oyuncu, ailesi ve menajeri hakkında gerekli tüm yasal girişimleri başlatma konusundaki hazırlıklarını ise tamamlamış durumdadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BÜNYAMIN AKBIYK - 5 yıl önce
bu oyuncuyu tatli bir dille futbola küstürmeden almasi lzim trabzon bu cocuk gelecegin yildiz mesut tarzinda oynuyo frikikleri on numara selcugu en kisa zamanda unutturur
Avatar
ali baltürk - 5 yıl önce
şimdiden numara çevirme,kıvırma işlerine başlamışsa aman uzak olsum. bizler o tiplerden çok gördük zaten. ona yakışan kulüpler vardır isimleri de bellidir. oyuncuda önce ahlak olacak ahlak.....