3 Ay Sonra Duygusal Anlar Yaşadı

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hasret giderdi.

3 Ay Sonra Duygusal Anlar Yaşadı

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hasret giderdi.

21 Eylül 2013 Cumartesi 15:49
3 Ay Sonra Duygusal Anlar Yaşadı
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetime seçildikten sonra ilk defa ailesiyle birlikte zaman geçirme şansını bulduğunu ifade etti. 3 ay sonra çocukları ile parkta zaman geçirme şansı bulan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, oğlunun kendisine olan hasreti karşısında duygusal anlar yaşadı.

Trabzonspor’un içine düştüğü borç batağı nedeniyle yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, “ geldiğimiz günden bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ile beraber, borcu 20 Trilyon aşağıya düşürdük. Trabzonspor’da bizden önceki yönetimin yaptığı harcamalar ile ilgili rapor hazırlanıyor. Bu rapor yakında kamuoyu ile paylaşıldığında herkes gerçekleri görecek. Biz Trabzonspor için çalışıyoruz. “ Dedi.

Kendisine siyasi nedenlerden dolayı tepki gösterenlere, “ benim tek derdim Trabzonspor’un içine düştüğü borç batağından çıkmasıdır. Hiçbir siyasi beklentim yok.” Dedi.

CAS kararına rağmen teslim edilmeyen 2010-2011 kupası, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Milyonlar ile yürüyüş yaparız sözünü akıllara getirmişti. İbrahim Hacıosmanoğlu konu ile alakalı olarak, “ Hukuk süreci devam ediyor. Haklarımız sonuna kadar aranacak. Yasal süreç sonrasında sonuç alınmazsa gereken yapılacaktır. Kupayı mutlaka alacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın.” Dedi.

Haberzon.com / Ali Çil
Son Güncelleme: 21.09.2013 15:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575