Adamlık Örneği

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Halilhodzic ile Dünya Kupası'ndan önce anlaştıklarını belirterek, "Tabii çoğunluk Dünya Kupası'ndaki başarısından dolayı gelmeyeceğini düşünüyordu....

Adamlık Örneği

 Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Halilhodzic ile Dünya Kupası'ndan önce anlaştıklarını belirterek, "Tabii çoğunluk Dünya Kupası'ndaki başarısından dolayı gelmeyeceğini düşünüyordu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Dostluğun, dostluğa verilen değerlerin günümüzde önemini yitirdiği ortamda bizim ona inancımız sonsuzdu. Bizi onurlandırdı. Çünkü dünyada ilişkilerin maddiyat üzerine kurulduğu düzende bizim teklifimizin 2-3 katı teklifleri reddedip buraya gelmesi, insanlık adına da önemli davranış olarak algılanması lazım. Türkçe tabirimizle adamlığın gereği diye düşünüyorum" diye konuştu.


'BOŞNAK VAHİD'
Başkan, "Halilhodzic'e her türlü desteği vereceğiz. 8 yıl önce başarı için büyük bir değişim gerektiğini söylemişti. Ben de '8 ayda Boşnak Vahid tespit edip siz edemeyeceksenizTrabzonspor'un yakasından düşün' demiştim. Değişim gerek" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.