Adem Söğüt Suskunluğunu Bozdu

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı, son günlerde kulaktan kulağa dolaşan bedava bilet söylentilerinin üzerine açıklama yaptı.

Adem Söğüt Suskunluğunu Bozdu

Mehmet Ali Yılmaz'a yakınlığı ile bilinen Adem Söğüt'ün Sadri Şener için açtığı "ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN" pankartı "kulüp bedava bilet veriyor" söylentilerine yol açmıştı.

Adem Söğüt "Ben Mehmet Ali Yılmaz'ın yaptığı açıklamaların noktasından virgülüne kadar arkasındayım. Trabzonspor Kulübüne tepkimizi Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'a yapılan haksızlıklardan dolayı gösterdik.Tekrarlanması durumunda yine gösteririz." şeklinde konuştu.

"ŞİKE OLAYLARINDA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ"

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt sözlerine " Açılan pankart tamamen benim şahsi fikrimdir. Yazılan herşeyi ben kendim planladım, belirledim ve astım. Bunun sebebi Sadri Şener'in şike olaylarında kendini yalnız hissetmemesi gerektiğini düşündüğümüz içindir. Kulübün en son bedava bilet vereceği isim benimdir. Ben Sadri Şener'i ayrı tutuyorum fakat yönetileri beğenmiyorum ve bu kulübü yönetecek kapasitede bulmuyorum.  2010-2011 sezonu şampiyonluğuna bir Trabzonsporlu olarak inandığımız için sadece bu konuda desteğimizi sonuna kadar vereceğiz." şeklinde devam etti.

"BİLETLERİ BEDAVA DAĞITIYORUM"

Kendi bulduğu sponsporlar ile bilet aldığını açıklayan Adem Söğüt " bu sezon biletleri tamamen ücretsiz dağıtmayı planlıyorum. Kasımpaşaspor maçında çok güzel bir görüntü ortaya koyduk. Bundan sonra da aynı görüntüyü sergilemek tribünde takımımızı desteklemek istiyoruz. Kimse bu sezon verdiğim biletler için bana bir kuruş ödeme yaptığını söyleyemez." diyerek sözlerini noktaladı.

Adem Söğüt'ün HaberTS.com'a yaptığı özel açıklamaların bir kısmı;
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hamza - 4 yıl önce
ya bırakın bu ayakları tirübünden yediğiniz milyarlar var be deniz tarafı kaleyi ayrı tutuyorum çünkü onların başkanı voleyi vurdu yalakalık yapa yapa . diğerlerininde bir çoğu aynı
Avatar
ismail Yılmaz - 4 yıl önce
adem söğüt bedavaya aldığı o biletlerin 300 tanesini kumar borcuna karşılık verdiğini neden söylemiyor? yıllardır genç çocukları kandırıp onların üstünden nemalandınız.. yavaş yavaş sizin de sonunuz geliyor.

temiz trabzonspor !
Avatar
fatih - 4 yıl önce
bedavaya gel..bedavaya..milletin içine işlemiş beleş..istediğin gibi kullan.
Avatar
yılmaz kaplan - 4 yıl önce
serdar balıyı dınleyın..o zaman anlarsınız..bos bos konusmayın..amacınız ne baskan kotu olabılır ama oraya saalrkene lafları ts ıncılttıgını unutmayın..anlasıldımı arkadslar gazetecı arkadaslar.bı abımızın dedıgı gıbıı aday olutyosun eee lan orda tv sporun muduruyken ac kere ts yararın oldu.koskoca....oooooo yane ts laf kucutmeye caılsmayın ezılırsınızz...hayırlı bayramlar..
ınsallah 3 bayram bı anda olurr..kurban-tsgalıp-29ekım...saygılar tekrar ıyı bayramlar..
Avatar
as - 4 yıl önce
bursa maçında bir hafta öncesinden bilet sattın halen bilet satmıyorum açıklaması yapıyorsun!!!