Adım Adım Halilhodzic

"Lucescu'dan başkası ile çalışmam" diyen Hami Mandıralı'nın üstü çizildi. Yönetim, transfer çalışmalarını da Halilhodzic'in raporuna göre yürütüyor...

Adım Adım Halilhodzic

 Trabzonspor'da yeni teknik direktör için 1 numaralı aday Vahid Halilhodzic. Teknik Sorumlu Hami Mandıralı'nın "Sadece Lucescu'nun yardımcısı olurum" açıklamasının ardından takımdan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Yönetim de prensipte anlaştığı Halilhodzic'in isteği doğrultusunda transfer çalışmalarına başladı. Trabzonspor'un hafta içinde Fransız golcü Gomis, Al-Nasr takımında oynayan İbrahima Toure ve Liverpool'un Fildişi Sahilli stoperi Kolo Toure ile temasa geçeceği öğrenildi. Valencia'nın İsviçreli stoperi Philippe Senderos da listede... Ayrıca Elazığsporlu Deniz Yılmaz'ın transferi 24 saat içinde borsaya bildirilecek.  

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet BALIKÇI - 3 yıl önce
Yıllardır trabzonspor aynı kafalardan çekiyor yine macera yine yabancı teknik direktör hangi akla yabancı getirmeye çalışıyorsunuz?Trabzon bir yıl bir yıl diye diye 30 yıl geçti. Peki hangi yıllarda başarılı olduysak yabancı hocami vardı?M.resit akcay bu takımı uefa da na mağlup gruptan çıkardı. Yabancı hocalarla aldığımız tek başarı varmı?ne bu yalakalik ne bu trabzon a hainlik????
Avatar
Ayhan - 3 yıl önce
Adam gibi teknik direktör var zaten ...
Halilhodzic zaten önceden geldi gördük napıtığını bence çok yanlış bir karar HAMİ ILE YOLLARA DEVAM EDILMELI