Ağaoğlu'ndan Destek Açıklaması

Ağaoğlu'ndan Trabzonspor'da maddi destek açıklaması

Ağaoğlu'ndan Destek Açıklaması

 Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun kampanyasının ayrıntıları , Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ve Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı hane sahipliğinde yapılan toplantıyla duyuruldu. 

Ağaoğlu toplantıda Trabzonspor'a verdiği destek ile ilgili konuştu 

"Ben ne üretimde ne fiyatta balon olduğunu düşünüyorum" diyen Ağaoğlu, TOKİ'nin yaptığı çalışmaların C Gelir Grubu için olumlu olduğunu söyledi. Trabzonspor'a maddi destek olduğu haberlerine de yanıt veren Ali Ağaoğlu, Trabzonsporlu olsa da çok fanatik olmadığını, Trabzonspor Başkanı'nın yeğeni olması dolayısıyla kulübe maddi destekte bulunduğunu ancak bu desteğin söylenen boyutlarda olmadığını ifade etti. Fenerbahçe stadında da Galatasaray stadında da locası bulunduğunu aktaran Ağaoğlu, her takımın Türkiye için önemli olduğunu söyledi. Ağaoğlu, faize ilişkin yaptığı değerlendirmede ise, Merkez Bankası'ndan döviz bu durumdayken faizde çok büyük bir indirim beklemediklerini kaydetti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Levent - 2 yıl önce
trabzonun evladi destek olacak tabi... sadece ali amca degil, diger trabzonlularda dahil trabzonspora destek olmasalar dogdugu yere ihanet etmis olurlar.