Akçay'dan İstifa Sinyali

Trabzonspor’da 4-2’lik mağlubiyeti yorumlayan Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay, istifa sinyali verdi

Akçay'dan İstifa Sinyali

 Mustafa Akçay şok yenilgi sonrası açıklamaları;

Bence skor tehdit edici gözüküyor. Hem moral açısından hem de bizi. Taraftarlarımızı mutsuz eden bir skor görüntüsü var. Ben oyunun ilk yarı ve ikinci yarı nın belli bölümleri için aynı görüşte değilim. Belki bazı kırılma noktaları var onlar aşılsa farklı olabilirdi. İkinci yarının genelinde çok iyi oynamadık. İkinci golden sonra dağınıklık oldu. Tecrübeli oyuncularımızı çok fazla hata yapması da maçın diğer görünen tarafıydı. Çok bariz hatalarla maçın sonucu değişti. 

Kötü bir skor ama Trabzonspor bunun üstesinden gelecek güce sahip. Evimizde ki istatistik serisini kaybetmemiz ve tarftarımızı üzmemiz de üzücü. 

KADRO İLE İLGİLİ ELEŞTİRİLERE BÖYLE CEVAP VERDİ
Kadro ile ilgili eleştirilere cevap veren Akçay, “Kadro yaparken hafta içerisinde ki istatistikler oyuncu durumu bunların hepsi bir araya geliyor. Rakibin hızlı oyuncuları ve o oyuncularla devamlı atak yaptığı biliniyordu. Biz birebirlerde hızlı oyuncuları ile oynayabilsek aldığımız riskin karşılığını alırız. Aldığımız risk bize zorluk çıkaracak diye söyledik. Rakibin hızıl oyuncularının bire bir oyunda etkinliği bizi savunmada zor durumda bıraktı. Ama çok fazla da gol pozisyonu kaçırdık. Sonuçta bardağın dolu tarafı değil de boş tarafına bakıldığı için maçı kaybettik. Taraftar için de üzgünüz”

İSTİFA  ÇAĞRILARINA BÖYLE CEVAP VERDİ
Trabzonspor taraftarının istifa çağrısının kendisine sorulması üzerine Akçay, “Seyirci her zaman haklıdır. Çünkü bu kulüp onların kulübü. Şikayetçi olabilirler. Tabi dikkate alacaksınız. Kulak arkası yapmayacaksanız. Değerlendirmeleriniz olacaktır.  Biz teknik adamız. Hayatımızı bundan kazanıyoruz. Süreç bununla devam ediyor. Biz elimizde gelenin en iyisini yapmaya çalıştık çalışıyoruz. Yarın bir olsun bakalım

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kampocyalı - 3 yıl önce
Hoca hemen gıt hemen
Avatar
Yorgun Taraftar - 3 yıl önce
Abi adam hala yarın olsun diyor ya çek git artık ya
Avatar
cihangir - 3 yıl önce
teknik adammış ne tekniyi hadi ordan .
beşiktaş maçındaki kadroya bak birde bu kadroya anlamsız adam.
yanko ve henrike yanyana oynuyorda emre,mi oynayamıyor düş yakamızdan
kovulmadan onurunla git. ( onur demişken yazık oluyor kardeşime ona üzülüyorum)
Avatar
TS 1967 - 3 yıl önce
Bir kerede su sayfada adam gibi bir haber ciksin kalemsor akilli savascilar sizi
Avatar
cihangir - 3 yıl önce
bu nasıl üyelik yazdığımız yorumları yayınlamıyacaksanız yorum yapmanın bu siteyi ziyaret etmenin bir anlamı yok .
Avatar
mehmet kurkut - 3 yıl önce
La sen ne utanmaz arlanmaz adam si trabzonu ne hale getirdinn ruhsuzzz herif
Avatar
Ömer kaya - 3 yıl önce
Mustafa resit akcay bir ata sözü: bugünün isine yarina birakma
Avatar
hasan kalyoncu - 3 yıl önce
Hocam mustafa yumluyu forvet oynatsan o ismini anmak istemedigim birezilyalıdan daha iyi oynar.siz hangi gözle,hangi beyinle bu adamı oynatmaya devam ediyorsunuz anlamıyorum....ulan şu takımın başına geçipte başkana futbolcu aldıramıyan hocalar bizi hasta ettiniz hasta......hocam adam alıyon 1461 den ozaman vercen formayı oynatacan,zokoradan bu yasta stoper yaratmıcan.stoperden solbek...offfffff offffff ömrümüzü yediniz lannnnnn offfg