Akçay'ın Yerine Kim Gelecek

Mustafa Akçay'ın istifasının ardından yerine gelecek isimler tartışılmaya başlandı.

Akçay'ın Yerine Kim Gelecek

Akçay'ın istifasından sonra bu kez yerine kimin geçeceği konuşulmaya başlandı. Trabzonspor’un eski oyuncularından Ogün Temizkanoğlu, dün akşam Vahit Halilhodziç iddiasını ortaya atarken, bu isimle yönetimin henüz bir görüşme yapıp yapmadığı ise bilinmiyor. Ancak Ogün, “Halilhodziç ile kesin anlaşıldı” yorumunda bulunması kafaları karıştırdı. 

Bu iddialara karşın Trabzonspor’un kısa sürede bir teknik adam ile anlaşacağı yada sezon sonuna kadar Hami Mandıralı ile yola devam edeceği ifade ediliyor. Trabzonsporlu futbolcularla arası iyi olan ve arkadaşlık seviyesini üst düzeyde tutan Hami Mandıralı’nın bu noktada takımın başına geçeceği de gelen bilgiler arasında. 

Ancak Trabzonspor’un alt yapı sorumlusu Sadi Tekelioğlu’da gececi görev noktasında ismi geçenler arasında. Trabzonspor’un geçiş dönemini daha iyi atlatması anlamında deneyimli teknik adama bu sırada ihtiyaç duyulup takımın başına getirilebileceği de bir başka iddia.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erol Köroğlu - 3 yıl önce
Yazık oldu hocaya evinde ilk defa yenilmiş avrupada yenilgisi yok nasıl gönderirsiniz oyuncu mu aldınız daha düzgün forvetimiz yok kadro sınırlı kabahat hocanın mı ya sizden ricam başkana baskı yapın istifayı kabul etmesin
Avatar
Mustafa ulu - 3 yıl önce
Her yıl aynı bırakın bu işleri