Akyazı Stadı Hakkında Önemli Açıklama Geldi

Ak Parti Akçaabat ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Bakan Bayraktar,Akyazı Stadı hakkında açıklama yaptı.

Akyazı Stadı Hakkında Önemli Açıklama Geldi

Bakan Bayraktar,Akyazı Stadı'nda en ufak bir aksaklık yaşamamak için ihaleyi 2 etap olarak yaptıklarını dile getirdi

Ak Parti Akçaabat ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıya bakan Bayraktar'ın yanı sıra Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu ile Aydın Bıyıklıoğlu, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve çok sayıda parti üyesi katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Bakan Bayraktar, Trabzon'un turizm konusunda daha çok gelişmesi gerektiğini belirerek, "valiyi, turizm müdürünü, kaymakamları sıkıştıralım. Turizme önem vermemiz lazım. Çünkü bu bacasız bir sanayidir. Bu potansiyelimiz de var" dedi.

Akyazı Stadı'yla ilgili de konuşan Bakan Bayraktar, en ufak bir aksaklık yaşamamak için ihaleyi 2 etap olarak yaptıklarını dile getirerek şöyle konuştu: "Akyazı bizim için son derece önemli. Stadyum ve spor kompleksinde bundan sonraki süreçte en ufak bir aksaklık olsun istemiyoruz. Onun için ihaleyi iki etaplı yapıyoruz. Müteahhitleri ön elemeye tabi tutacağız ve ardından ihaleyi yapacağız. Ben de yakından takip ediyorum ihaleyi. Sonra da burayı inşallah en kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz."

Konuşmaların ardından Ak Parti Akçaabat teşkilatı, Bakan Bayraktar'a, kendisi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bulunduğu bir fotoğraf hediye etti


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
orhan kurt - 4 yıl önce
boş yere zırvalamayın biliyoruz ki o stat bir kaç seçim daha bekler ve siz bizim halkımızın hayalleri ile oynayarak trabzon dan oyları alırsınız,,,
Avatar
mesut güreli - 4 yıl önce
akyazı sizin için önemli tabi akyazı üzerinden oy topluyosunuz yıllarca.ama iş şikeye geldimi sesiniz çıkmıyo.bizim hakkımızı arayın gidin biz stad felan istemiyoruz.
Avatar
ABDURRAHMAN BEŞİR - 4 yıl önce
akyazi , akyazi dediniz iki dönem oylari aldiniz.simdi i̇haleyi iki etap yapin oylari garantileyin. benim trabzonspor sevdalisi hemşehriilerimi kandirin durun. türkiyede futbolun f sini bilmeyenlere stad yaptiniz bizi oyalayin duru. allahinizdan bulun hemi̇.
Avatar
arifbozbey - 4 yıl önce
onemli olmazmi her yuz kisiden 61 tanesi size neden oy versin hep stad hayaliyle bizden sonra bas vuran cincon 2 yildir stadini kullaniyor bi hala dolgu dolmusundayiz simdide ihale safsatasi o stadi yapmak isteyen dolfu yapilirken ihalesini yapardi simside iki ihale masali tabi secime kadar anca bu sekilde oyalarsiniz benim saf trabzonlumu...