Akyazıda Çalışmalar Yeniden Başladı

AKYAZI’DA yapılacak olan 40 bin kişilik spor kompleksi ihalesini kazanan Sarıdağlar-STY-Yertaş ortaklığı şantiye binasını tamamladıktan sonra dolgu sahasındaki çalışmalarına başladı.

Akyazıda Çalışmalar Yeniden Başladı

 Kamyonlarla bir yandan ikinci dolgu için malzeme taşınması devam ederken, diğer yandan da fore kazık sistemi için sondaj çalışmalarına başlandı. Firmanın önümüzdeki günlerde çalışmalarını daha da yoğunlaştıracağı belirtildi.

Akyazı 40 Bin Kişilik Spor Kompleksi İhalesi’ni kazanan firma şantiyenin kurulmasından sonra önceki gün de ilk kazmayı vurarak dolgu alanındaki sondaj çalışmalarını başlattı.  Akyazı 40 Bin Kişilik Spor Kompleksi İhalesi 2 Mayıs 2013 tarihinde Ankara'da yapılmış ve en düşük fiyatı 193 milyon 061 bin TL ile veren Sarıdağlar-STY-Yertaş ortaklığı ihaleyi kazanmıştı. Yaklaşık 7 yıldır Trabzon’un gündeminde olan Akyazı Projesi’nin stadyum ihalesini kazanan firma nihayet ikinci kazmayı da vurdu. Geçtiğimiz günlerde şantiyesini kuran firma dolgu alanındaki çalışmalarına da başladı. Dolgu alanına bir yandan kamyonlarla yeniden dolgu malzemesi transferi yapılırken diğer yandan da uygulanacak olan fore kazık sistemi için de sondaj çalışması yapılmaya başlandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.