Ali Şevki Çakıroğlu'ndan Cevap Gecikmedi

Ofspor'un aldığı mağlubiyet sonrası yaptığı açıklamalara 1461 Trabzon İkinci Başkanı Ali Şevki Çakıroğlu'ndan cevap gecikmedi.

Ali Şevki Çakıroğlu'ndan Cevap Gecikmedi

1461 Trabzon ile Ofspor’un karşılaşmasında yaşananların yankıları sürerken, Ofspor Başkanı Olcay Saral’ın, İbrahim Hacıosmanoğlu’na yüklenerek Ofspor’a maddi yardımda bulunmadığı yönündeki sözlerine 1461 Trabzon Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Şevki Çakıroğlu’ndan cevap geldi.

HaberTS.com’a konuşan Ali Şevki Çakıroğlu, ”İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Ofspor’a yardımcı olmadığı yönünde çıkan sözleri Ofspor Başkanı Olcay Saral’ın söylediğini düşünmüyorum. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ofspor’a da diğer kulüplerimize de Trabzon’u başarıyla temsil etmeleri adına imkanları dahilinde üzerine düşeni her zaman yapmıştır. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, Ofspor’un düşmesinden duyduğu üzüntüyü de biliyorum. Ofspor’un küme düşmesinden ben de üzüntü duydum ama başarısızlığın üstünün örtülmesi için Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na karşı algı operasyonu oluşturulması hiç doğru değil. Kulüplerde başarıların da, başarısızlıkların da sorumlusu başkanlardır.” Dedi.


İlgili Galeriler