“Aşcıoğlu Rüzgar Yaptı“

Olağanüstü kongrede İbrahim Hacıosmanoğlu’na verdiği destek ile dikkat çeken Adem Söğüt’ten dikkat çeken açıklamalar geldi.

“Aşcıoğlu Rüzgar Yaptı“

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a yakınlığı ile bilinen 1967 Taraftarlar Birliği Başkanı ve 1967 Değirmenderespor Başkanı Adem Söğüt, gündeme dair çok özel açıklamalarda bulundu.

Olağanüstü kongrede İbrahim Hacıosmanoğlu’na verdiği desteği, bir çoğunun akrabalarından oluştuğu 13. Sandıktaki üyelerin verdiği oylar ile net şekilde gösteren Adem Söğüt, kulüpten hiçbir beklentisi olmadığını dile getirdi.

Trabzonspor içinden çıkılamaz borç batağı nedeniyle İbrahim Hacıosmanoğlu’nun siyasete bulaştığını dile getirirken, kongre öncesi yönetici yönetici Yaşar Aşcıoğlu tarafından verilen sözlerin yerine getirilmediğini iddia etti.

İstinye’de Trabzonspor taraftarlarının yaptığı eylemi Trabzonspor’un görmezden gelmesini doğru bulmadığını dile getirirken, İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşmede, ”Adem, şuan için erken, yapacağımız iki hamle daha var. Daha sonrasında kupamız gelecek.” sözlerinin kendisini tatmin ettiğini söyledi. 


Adem Söğüt, Trabzonspor İkinci Başkanı Yaşar Aşcıoğlu hakkında, “Rüzgar yaptı ama icraatı yok” derken dikkat çeken açıklamalarda bulundu…


İşte o röportajın 1. kısmı;İşte o röportajın 2. Kısmı;


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tutu - 3 yıl önce
Trabzonspordan bir beklentisi yok...muş.....
Avatar
özhan usta - 3 yıl önce
helal olsun abi buyuk baskan sin gonullerde teksin.
Avatar
cengiz - 3 yıl önce
Adem başkan gibi ts ye hayatini veren insanlar ts ye lazim başkalarinin konusmasiadem başkanın dediği gibi rüzgar
Avatar
Emrah çetin - 3 yıl önce
Büyüksün Adem başkan Trabzon seninle gurur duyuor..