Attığı Gol Onu Trabzonspor'a Bağladı

Verilen şansı bu kez geri çevirmeyecek

Attığı Gol Onu Trabzonspor'a Bağladı

"İnsan işini iyi yaparsa mutlaka bir gün sıra gelir. Elime geçen şansı bu kez iyi değerlendireceğim" diyen Vittek Sözlerine devam etti.

Antalya kampında yeniden göze girerek formayı kapan Robert Vittek, sabır ve azimle çalışmasının karşılığını aldığını söyledi. Slovak forvet, "İşinizi düzgün ve kaliteli yaparsanız mutlaka bir gün sıra size gelecektir. Bulunduğunuz takımda olmasa bile başka bir takımda gelir. Asıl önemli olan sizin buna hazır olup, bunu iyi değerlendirmenizdir" dedi.

KUPA GOLÜ MORAL OLDU
Kendisine birçok fırsat geldiğini ancak şanssızlıklar nedeniyle iyi değerlendiremediğini vurgulayan Vittek, "Artık böyle bir sorunum yok. Kupada Antalya'ya attığım gol moral oldu. En iyisini yapmaya çalışacağım" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
umut ergüven - 4 yıl önce
vittek bence de toparlandı şu sıra iyiye gidiyor.ileride janko-vittek-emre,arkalarında halil olsa müthiş bir kombinasyon olur.
Avatar
ilyas duran - 4 yıl önce
işimiz buna kaldıysa yandık kurtarıcıya bak
Avatar
selami tutucu - 4 yıl önce
vittek henrike gibi futbolcular çok kaliteli yetenekli buna bir sözümüz yok ama trabzonspora daha kaliteli bir forvet lazım çünkü trahbzonspor şampiyonluğa oynayan bir takım