Aybaba'ya Fena Patladı

"Bu adamı kovun ya da biz gereğini yaparız"

Aybaba'ya Fena Patladı

Başkan Yardımcısı Ali Uzunay," Onursal Başkanın Televizyonunda, Trabzonspor'a hakaret ettirmesini yadırgadım." dedi. 

Trabzonspor başkan yardımcısı Ali Uzunay bordo mavili takımın onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu TV ’emde spor programı yapan yorumcu Adnan Aybaba’ya ateş püskürdü. Trabzonspor’u aşağılayan cümlelerin sarf edildiği programa balıkla çıkınca olanlar oldu..

Başkan yardımcısı Ali Uzunay sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada “  Hem suçlu hem güçlü, Adnan Aybaba denen akıl fukarası, Mehmet Ali Yılmaz’ın sahibi olduğu kanalda balık elinde Trabzonspor’a aklınca iftira atıyor. Eski oyuncumuz Lemi’de bunları seyrediyor.. Aybaba o elindeki balığın hikmetini sana anlatırlar..  Anladın sen onu ama seni adam yerine koyup cevap vermeyeceğiz .. Benim anlamadığım Sayın onursal başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’ın  bunun gibi akıl fukaralarını kanalına çıkartıp Trabzonspor’a hakaret ettirmelerine müsaade etmesidir.. Sayın Mehmet Ali Yılmaz eğer sen Trabzonspor’un efsane başkanı sıfatını hala taşıyorsan o malum kişiyi kanalından derhal kovmalısın.. . Buradan tüm Trabzonsporlulara sesleniyorum.. Eğer bu adam bu kanaldan kovulmazsa gerekli tüm tepkimizi göstereceğiz”dedi. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kadir alemdar - 3 yıl önce
Yazık besiktas yorumcusu olmus sikecilerin yalakasi...
Avatar
Yılmaz özdemir - 3 yıl önce
Bu konuda sonuna kadar yönetimin yanındayız. Bu yalaka abisi bizdetken farklı şimdi farklı. Ya bunu adam yerine nasıl koyup kanalda proğram yaptırıyorlar. Çok zavallı birisi akıl tutulması yaşıyor. Ayrıca onursal başkan dediğimiz kişi bizim başkanlığımızı bıraktı ama biz hala ona onursal başkan diyoruz. Adam istemiyor artık anlayın istemiyorrrrrrrr
Avatar
Alı.kemaloğlu - 3 yıl önce
Sayın.onursal.başkanimizin.t.s.luluğuntan.asla.subhe.etmem.sanirım.bu.bıs.adami.bırtakataha.orta.saklamaz
Avatar
emre askin - 3 yıl önce
Adnan h......yari gibi bol miktarda kanallarda var enguzeli seyretmemek keske baglanabilsekte istedigimizi soyleyebilsek lemiye gelince futbolu bile tartisilir kendi iyibilir a takima cikmadan oskan i..... Nedenli yanli tutumlariyla geldigi alenendir alt yapimiz yoksa oskanin yuzunden yoktur
Avatar
Yüksel Can - 3 yıl önce
Eğer M. Ali Yilmaz onursal başkan olsaydı 1996 da Ali Şen askeri sdadın önüne yığarken o Antalya da ğüneşlenmezdi.
Avatar
Yalcin - 3 yıl önce
Ne onursal Baskan Adam trabzonsporu hacize vernedimi tesislerin yolu kapan madimi ayip Adam tam Fenerli fenere baskanlik yapmak icin bile teklif Aldi ne onursal baskanmisssssss?