Aziz Yıldırım 'ın Son Yaptığı Bardağı Taşırdı

Bursaspor maçının devre arasında yaşanan olaylar gündemden düşürülmeye çalışılıyor.

Aziz Yıldırım 'ın Son Yaptığı Bardağı Taşırdı

Aziz Yıldırım 'ın devre arasında yaptıkları gazetelerde hak ettiği yeri alamasa da, Tayfa.org'un kedisi olarak bilinen ve internet fenomeni olarak Trabzonspor taraftarlarının sevgisini kazanan fanatik kedinin sessizliğini uzun aradan sonra bozmaya yetti.

Aziz Yıldırım Ne Yaptı?

Deplasmanda Fenerbahçe'ye 4-1 mağlup olan Bursaspor cephesi, maçın ardından flaş bir iddia ortaya attı. Bursasporlu yöneticiler "İlk devre bittikten sonra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bizi ve hakemleri karşıladı. Aziz Yıldırım hakemlere 'Ben federasyon falan dinlemem, alayınızın cezasını veririm; hakemliğinizi bitiririm' diye bağırdı. Türk futbolu için kara bir gün" iddiasında bulundu.

YEMİN ETTİ
Sidal, daha sonra gazetecilerin soruları üzerine görüntülerin polis kameralarında mevcut olduğunu sözlerine ekledi. “TFF bu durumun altında kalmaz, gerekeni yapar” diyen Sidal, Beyaz TV’de “Hodrimeydan” deyip namusu ve şerefi üzerine yemin ederek bu sözleri duyduğunu açıkladı. Sidal şöyle devametti: “Polis kemarası kayıttaydı, bir gün gelirmasanın üzerine koyar. Her şey ortaya çıkar. Hakemlerin yüzüne dedi, genç futbolcularımız duydu. İllaki temsilci de orada vardı. Yaptıkları açıklama da saçma sapan. İsterlerse de yasal yola başvursunlar”


İşte Tayfa 'nın Kedisinin Yaşananlara Tepkisi;


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aydın coşkun - 4 yıl önce
helalsana büyük ama büyük başkan herkesi kuklagibi oynatıyorsun sen nederse o okadar seni trbsporun başında görmek isterdim büyük başkan saygılar
Avatar
efe yazıcı - 4 yıl önce
siz devam edin aziz beyle uğraşmaya o size başka bi tarafıyla gülüyordur şimdi