Başkan Adayı 21 Ciddi Proje İle Geliyor

''Ciddi 21 projemiz var''

Başkan Adayı 21 Ciddi Proje İle Geliyor

Trabzonspor Başkan Adaylarından Genç İş Adamı Emre Aksoy Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu ziyaret etti.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Aksoy ziyarette yaptığı açıklamada, ”Dünya çapında Trabzon’un tanıtımını yapmış ve marka olmuş bir spor kulübüne genç yaşta her şeye rağmen talip oldum. Trabzonspor’u daha yukarılara taşımak, Trabzonspor'u Trabzonspor anlayışıyla yönetebilmek için çalışmalarımıza başladık. Trabzonspor gerçekten çok büyük bir camiaya sahip çok büyük bir kulüptür.  Türkiye’de 4 büyükler içinde olsa da  dünyada ilk yüzün içinde olan bir takım. Bu süreci iyi değerlendirmek Trabzonspor’u daha ilerilere taşıyabilmek için büyüklerimizle neler yapabiliriz diye fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bunun için ciddi anlamda hazırladığımız 21 projemiz var. Bu genç yaşımızda içimizdeki enerji ile ve Trabzonspor sevdası ile arkadaşlarımla birlikte ve taraftarımızın desteği ile Trabzonspor’u çok daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz. ” dedi.
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise Trabzonspor’un büyük bir değer olduğunu kaydederek, “Sayın Emre Aksoy ve arkadaşlarının belediyemize teşrifine son derece memnun oldum.  Kendisi iş hayatında  başarılı çalışmalara imza atmış Trabzon’un bir  evladı. Trabzonspor şehrimizde, ülkemizde hatta dünyada bu renklere gönül vermiş herkes için büyük bir sevda, büyük bir varlık, büyük bir değerdir. Tabi bu güne kadar Trabzonspor’umuzun kuruluşundan beri taşıyan bütün idarecilerimiz bütün futbolcularımız bütün teknik adamlarımız hep kulübe bir şeyler katabilme gayreti içinde oldular. Sayın Emre Aksoy da bu güne kadar hizmet edenler gibi Trabzonspor’u daha ileriye taşımak, omuzlarına alıp ilerletmek amacında genç bir değerimiz.  Biz kendisine ve çalışma arkadaşlarına başarılar temenni ediyoruz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
laz - 4 yıl önce
benim adayım emre başkan